[Release] DarksTeam Official Season 3 Episode 2 - Beta 25


Correct values are:

Code:
7 7 11 0 0 1 7  //sphinx helm
8 7 11 0 0 1 7  //sphinx armor
9 7 11 0 0 1 7  //sphinx pants
10 7 11 0 0 1 7  //sphinx gloves
11 7 11 0 0 1 7  //sphinx boots

THANK YOU VERY MUCH 1!!!YOU ARE MY GOD!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!(sun)
 
нз но като стартна MuServerStartup.exe на joinserver не зарежда ?
 
Добър сутрин. :)

Имам няколко въпроса за тези файлове.

1-во: Каква машина ми трябва за тях ?
2-ро: Може ли да се преместят "дб-тата" от 97d+99i, по-специално "DarksTeam 97d+99i файловете" ? Искам да запазя ацц-тата и всичко вътре ако е възможно.
3-то: Какво поведение имат тези файлове, някой от форума ми беше споменал, че били крашвали или фрийзвали, вярно ли е това ?


Благодаря предварително.
 
Добър сутрин. :)

Имам няколко въпроса за тези файлове.

1-во: Каква машина ми трябва за тях ?
2-ро: Може ли да се преместят "дб-тата" от 97d+99i, по-специално "DarksTeam 97d+99i файловете" ? Искам да запазя ацц-тата и всичко вътре ако е възможно.
3-то: Какво поведение имат тези файлове, някой от форума ми беше споменал, че били крашвали или фрийзвали, вярно ли е това ?


Благодаря предварително.


Добро сутрин :D:
1. Според мен: 2x2 GHz Processor ; 3Gb RAM Memory ; HDD колкото да има за базите данни и другите нужни неща :)
2. Може :)
3. Аз доколкото знам тези файлове имат Freeze BUG (не съм сигурен - така ми казаха)
 
Добро сутрин :D:
1. Според мен: 2x2 GHz Processor ; 3Gb RAM Memory ; HDD колкото да има за базите данни и другите нужни неща :)
2. Може :)
3. Аз доколкото знам тези файлове имат Freeze BUG (не съм сигурен - така ми казаха)

1- А без касъл сейдж ?
3- Точно за това питам и аз, щото и на мен бяха споменали такива работи.
 
I have questions:
1.Why when im setting mana sheild i allways get miss?
2.Why Items are burns in chaos mashine,i set 100% in Darksteam.ini?
 
Помощ проблем (error) :(

3211495R.png
 
Hi, I have a problem with these files because they do not see my server, / everywhere I changed my IP and account to the SQL everything nice turns but the server can not see how to fix it? Please help

02382823062559650186.jpg
 
Hi, I have a problem with these files because they do not see my server, / everywhere I changed my IP and account to the SQL everything nice turns but the server can not see how to fix it? Please help

02382823062559650186.jpg

ConnectServer Config?
Main.EXE IP SERIAL?

Check these settings :)
 
And what should I do? I do not know, / but I see what it does to other married
 
Аз имам следния проблем. ВЛизам в сървъра и след 1 минута ме дисква от какво е някой знае ли?
 
Аз имам следния проблем. ВЛизам в сървъра и след 1 минута ме дисква от какво е някой знае ли?

Влез наново и когато те изкара от сървъра виж какви грешки ще ти изпише на GameServer(или в прозореца му или в папка gameserver/logs) :)
 
I found a bug. I log in to server, and the website writes that are 0 online users. I'am tested 7 webpages. But is not working

unledpb.png
 
как да оправя гуилд бъга защото като си направиш гуилд не може да се излиза от него !