[Release] DarksTeam Official Season 2 Beta 13

Status
Not open for further replies.
A non Md5 Database? Or How it turned off md5 in that database? Please some body tell a way.
 
Нали в дата сървърите ( 2х AllowableIPList ) и JoinServer ( CountrysIPInfo ) се пише статичното ИП (think)
 
в joinserver-а нищо не се пише...
 
Какъв е порта за влизане (think)
 
Last edited:
Защо когато се опитам да се кънектна с клиента от първия пост ми изписва "You are disconnected from the server" . Не съм сменял Ip-та никъде по файловете, но разбира се ги проверих и видях, че са направени с локалното айпи на всеки компютър "127.0.0.1". И така си и пускам сървъра с това айпи , а нали и на майн-а в главния пост е същото айпи, като на сървъра, а няма връзка.
Да допълня само проверих дали всички файлове работят - и всичко си е ОК.
 
Last edited:
Опитах и с пача и го едитнах айпито да е динамичното ми (реалното) и пак не става , но сега проблема е друг. Когато зареди клиента не изписва грешка, но сега пък няма полета за акаунт и парола празен екран е тоест само с бакграунда който си е на клиента
 
Last edited:
пузкам сървъра сичко ок уш не ми дава грешка едитвам ип то в майна и disconnect from the server ...
 
с какво го едитваш ако го едитваш с маин кракер няма стане едитни го с хекс !
 
Нещо май самите сървър файлове са бъгнати.
 
Last edited:
Еми вместо да се заяждаш може да помогнеш или поне да не правиш офтопик :)
 
Last edited:
  • Like
Reactions: enduwe
Някой ще баде ли така добър да види к'о греша че се да ме дисканектва (nqh)
 
Дава ми грешка GSDBSet ODBC Connect Fail , моля помогнете ! (headbang)
 
Дава ми грешка GSDBSet ODBC Connect Fail , моля помогнете ! (headbang)

Това значи че неможе да се свърже с ODBC или с MS SQL (провери си настройките за връзка с базата данни или виж да не си забравил да пуснеш ODBC.reg)
 
Дава ми ерори на CashShop когато зареждат 2-та GameServer-а ! Клиента когато вляза през маин ми излиза само бакраунда и не ми показва да пиша акаунт и парола ! Ако има някой желаещ да помогне нека пише в темата или на скайп: shoto_.. ще се отплатя :D
 
  • Like
Reactions: ™DinamiX™
Това е защото си обаркал ИП в клиента и сервер филе ако искаш мога да погледна пиши ми и използваи Launcher а не през main.exe !!!
 
Status
Not open for further replies.