[Release] DarksTeam Official Season 2 Beta 13

Status
Not open for further replies.
Препоръчвате ли ми тези файлове ?
 
Дава ми ерори на CashShop когато зареждат 2-та GameServer-а ! Клиента когато вляза през маин ми излиза само бакраунда и не ми показва да пиша акаунт и парола ! Ако има някой желаещ да помогне нека пише в темата или на скайп: shoto_.. ще се отплатя :D

Toshy прав си и при мене е така с Hex оправих клиента ама нищо влизам в клиента и само backgroun wallpaper :d аре помогнете
 
Моля кажете ми как да намаля използването на ресурсите на процесорът и рам паметта от сървър файловете !!! Преоцесорът ми е на 100%...... Искам малко разтпварване да ми препоръчате.
 
Дарк можели помощ когато влезна в клиента само бакгроунд с ИП 127.0.0.1 е на всякъде моляте помогни само на 0.99 б мога имам сервер сички други версии ми стават така :mad: моля помогни !!!
3224299Q.jpg
 
Дава ми ерори на CashShop когато зареждат 2-та GameServer-а ! Клиента когато вляза през маин ми излиза само бакраунда и не ми показва да пиша акаунт и парола ! Ако има някой желаещ да помогне нека пише в темата или на скайп: shoto_.. ще се отплатя :D

Аз мога да оправя този проблем :)
 
Дарк можели помощ когато влезна в клиента само бакгроунд с ИП 127.0.0.1 е на всякъде моляте помогни само на 0.99 б мога имам сервер сички други версии ми стават така :mad: моля помогни !!!
3224299Q.jpg

оправи ли този проблем
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.