[Req] Template

Hogu

New Member
Joined
Oct 29, 2008
Messages
72
Reaction score
7
имате ли този темплейт като на емералд му на феликс'а ако го имате моля даите ми го мн ше съм ви благодарен ::*:
 
1- Няма кои да ти го даде :D:D:D от тук го имаме само 30 % от хората във форума!
2- Ако случайно докопаш от някаде Weba и екипа на DarksTeam те види си AyT и от форума и от сървъра ти приятелю :) ! Повяврай не се бутай между шамарите ;)
 
1- Няма кои да ти го даде :D:D:D от тук го имаме само 30 % от хората във форума!
2- Ако случайно докопаш от някаде Weba и екипа на DarkSteam те види си AyT и от форума и от сървъра ти приятелю :) ! Повяврай не се бутай между шамарите ;)
еми тоя флексикат що е още в форума като е с тоя уеб ? и уеба на тоя флексикат не е оригиналния на DarksTeam по точно Lisko :}

ПС:ми ескейп му като крадът що на тях никой нищо не им казва.... ?!?!
 
Last edited:
аз пък не мога да разбера какво им харесвате на тия темплейти нищо красиво не виждам в тях ? супер дървени са.. обикновенни и няма нищо сложно да си ги направите..
 
ас имам уеба има разрешение от вирус да го ползвам но има 1 дупка в ранкинга :) по нататак ще ми дадат защита :)
НО по темата никой нема ти го даде ейтака някои да ти го продаде най мн или както вика Лифе
2- Ако случайно докопаш от някаде weba и екипа на darksteam те види си ayt и от форума и от сървъра ти приятелю
 
Само смях и веселие покрай вас ^^ И к'во кат се докопам до него , к'во ? Ще си го защитя по мой си начин и готово ^^


аз пък не мога да разбера какво им харесвате на тия темплейти нищо красиво не виждам в тях ? супер дървени са.. обикновенни и няма нищо сложно да си ги направите..

ЕЕ, недей те.. на ескейпа е готин..
 
ПС:ми ескейп му като крадът що на тях никой нищо не им казва.... ?!?!

Може ли така на мене да ми кажеш какво са откраднали EscapeMu ? Или аз нещо съм изпуснал или просо няма такова...
 
да не права реклама дай ми пълномошно в скайпа ти и щи покажа :)
 
Я кажи EscapeMu какво са крали ?

btw може да ползвам уеб-а но забелязвате ли че сам съм единствения който пази кредити на EscapeMu ?^^
 
На времето и аз ползвах тоя web :]
 
warden Аз имам защитата на ранкинга ако искаш може да ти я дам :) (ест имам и уеба който сам си изработих от един друг но стана същия ^_^)
 
Лол, escape MU не са крали нищо.. ако не забелязвате ето ви link и ще разберете кой е правил уеб-а !

P.S. И все още немоа разбера кое е специалното на уеб-а ,който е притежание вече на всеки..
 
ijji е прав но Ескейп му искат да са единствения сърър в Бг с тоя дизайн затова ако някой си го гепи и го използва ще е "Довиждане".
 
ijji е прав но Ескейп му искат да са единствения сърър в Бг с тоя дизайн затова ако някой си го гепи и го използва ще е "Довиждане".

1. Аз го имам този уеб.
2. Има server,които ползва този уеб, но After-а каза че получавал update-и от muweb.org и неможело да се хакне..
 
Естествено че може да се хакне но мисля че вече като Ескейп му не са с тоя уеб защо ние да не си го ползваме?
 
този сайт и аз го имам само без няколко модула ;)
 
С труд и въображение на escape mu може да се копира но най много "да изчезнe table-a character "^^

по темата: "Hogu:имате ли този темплейт като на емералд му на феликс'а ако го имате моля даите ми го мн ше съм ви благодарен " - темплейта не е мой а на лиско.А за въпроса си казвам - не
 
Last edited:
тази тема за този темлейт защо не се заключи. то е ясно че сайта няма да бъде даден
 
влезнете в даркму.инфо и ето ви отговора :)