[Req] Template for coding

Status
Not open for further replies.
killar4eto се е опитвал да ми помага макар и не успя но пак съм му благодарен поне, че се опита :)
 
killar4eto се е опитвал да ми помага макар и не успя но пак съм му благодарен поне, че се опита :)

Радвам се, но мен в скайт ако ме търси някой за помощ няма да види нищо :) или пише тук или тормози някой друг в личното му пространство :)
Нали за това е направен форума...? Да се иска тук помощ не по скайп? Или се лъжа...?
 
Ай стига СПАМ... ясно е работата си е работа
М/у другото успех с IMGBG :)
 
Радвам се, но мен в скайт ако ме търси някой за помощ няма да види нищо :) или пише тук или тормози някой друг в личното му пространство :)
Нали за това е направен форума...? Да се иска тук помощ не по скайп? Или се лъжа...?

да точно така ти ми видя сървъра тука и ми писа по скайпа... пак го казвам ТИ МИ ПИСА ПО СКАЙПА не аз да ти пиша...
EDIT: както и да е... преди беше друг... но сега и твоя нос порастна... както на още един няма да кажа кой...
 
Last edited:
Ам киларе аз Еншънта съм го нарязал (wasntme)
Ся режа newdesign ;) ша има релийс ! може би.. :D
 
да точно така ти ми видя сървъра тука и ми писа по скайпа... пак го казвам ТИ МИ ПИСА ПО СКАЙПА не аз да ти пиша...
EDIT: преди беше друг... но сега и твоя нос порастна... както на още един няма да кажа кой...

Нем не е пораснал просто ме разочаровахте :) не си ли се замислял защо всички спряхме да правим неща...? Или си подбираме вече хорана с който да работим и на който да помагаме...? Не си ли се замислял?
Та Вие никога не сте доволни... независимо, че сме дали дори и основните неща или 80% от нещата за да можете да си направите сървър... е какво искате всичко да Ви го направим ли...? И после пак да сте недоволни както сега? :)
За това ли ми е пораснала работата...? Понеже се хванах с сериозните хора а тези който незная и нямат желание ги оставих на втори план? ХАХ!!!

Неможе едни да се тряпат за нищо а други да печелят на техен гръб и винаги да недоволстват :)
 
Last edited:
да точно така ти ми видя сървъра тука и ми писа по скайпа... пак го казвам ТИ МИ ПИСА ПО СКАЙПА не аз да ти пиша...
EDIT: както и да е... преди беше друг... но сега и твоя нос порастна... както на още един няма да кажа кой...

me? :s
 

твоа нос си е същия (тоест не е порастнал :Д)
Васко недоволстване? Аз ли съм бил недоволен? Аз до сега не съм казал никога, че съм недоволен? Дори до сега не съм ползвал твой сайт...
И никога не съм казал, че съм недоволен... Просто тука каза, че киллар4ето е обещал нещо но не го е направил... а ти спазвал ли си обещанията?
 
твоа нос си е същия (тоест не е порастнал :Д)
Васко недоволстване? Аз ли съм бил недоволен? Аз до сега не съм казал никога, че съм недоволен? Дори до сега не съм ползвал твой сайт...
И никога не съм казал, че съм недоволен... Просто тука каза, че киллар4ето е обещал нещо но не го е направил... а ти спазвал ли си обещанията?
(wheh)(nqh)(xaixai)
 
Вие па ша се избийте за мене ве :)... няма значение, вече знам кой ми има зъб :)
Благодаря Aragorn, но и сам мога се оправя :)

Не дължа извинение на никого и не дължа нищо на НИКОЙ! По скоро обратното МНОГО хора ми дължат МНОГО неща!!!

PS: Dark делни темата, че да се мирне :)
 
твоа нос си е същия (тоест не е порастнал :Д)
Васко недоволстване? Аз ли съм бил недоволен? Аз до сега не съм казал никога, че съм недоволен? Дори до сега не съм ползвал твой сайт...
И никога не съм казал, че съм недоволен... Просто тука каза, че киллар4ето е обещал нещо но не го е направил... а ти спазвал ли си обещанията?

Ммм мисля, че си ползвал DarksWeb 0.1 а, за недоволство говоря в общ план и мисля, че и ти от части влизаш в него :) а дали съм си спазвал опещанията дай ми пример в който съм казал ОБЕЩАВАМ и не съм го испълнил като изключим сега дарки, че го бява малко с уеб-а :)
 
Вие па ша се избийте за мене ве :)... няма значение, вече знам кой ми има зъб :)
Благодаря Aragorn, но и сам мога се оправя :)

Не дължа извинение на никого и не дължа нищо на НИКОЙ! По скоро обратното МНОГО хора ми дължат МНОГО неща!!!

PS: Dark делни темата, че да се мирне :)

Аз нямам зъб на никого нямам и към васко но просто малко се ядосах, че казва на други не си е спазвал обещанията а в същото време и той не си спазва обещанията... :)
 
Вие па ша се избийте за мене ве :)... няма значение, вече знам кой ми има зъб :)
Благодаря Aragorn, но и сам мога се оправя :)

Не дължа извинение на никого и не дължа нищо на НИКОЙ! По скоро обратното МНОГО хора ми дължат МНОГО неща!!!

PS: Dark делни темата, че да се мирне :)

Аве от вчера ми дължиш 100 лева ко са прайш ся ...(devil)
 
Ммм мисля, че си ползвал DarksWeb 0.1 а, за недоволство говоря в общ план и мисля, че и ти от части влизаш в него :) а дали съм си спазвал опещанията дай ми пример в който съм казал ОБЕЩАВАМ и не съм го испълнил като изключим сега дарки, че го бява малко с уеб-а :)

аз сън недоволствал? защо не се сесщам за нещо такова...?
EDIT: ползвал съм го но много малко време и съм ти благодарен за това но наистина много малко... после с модулите на xtyling си оправих DarksWeb 0.1 (дори си мисля, че не съм ползвал твоята версия а съм ползвал на Real и Damian)
 
Аз нямам зъб на никого нямам и към васко но просто малко се ядосах, че казва на други не си е спазвал обещанията а в същото време и той не си спазва обещанията... :)

Кой обещания бе пич дай ми пример с нещо пак ще напиша с големи букви на което съм казал ОБЕЩАВАМ и не съм го испълнил :)
 
беше ми обещал (не каза, че обещаваш точно но беше казал, че ще помагаш със сайта на Mu-VT и нищо не си помагал...)
EDIT: Ако няма да направиш това което казваш по добре недей да го казваш... и каза, че си изтрил тия които са ти писали много по скайпа... аз не си спомням и един път да съм ти писал за помощ... Когато веднъж ти писах и тогава разбрах, че си ме махнал от скайпа си...
 
Last edited:
беше ми обещал (не каза, че обещаваш точно но беше казал, че ще помагаш със сайта на Mu-VT и нищо не си помагал...)

Абе пич казвам ти, че никъв спомен нямам да съм ти писал подобно нещо. Единствено което съм ти писал е, че ми трябваше ДБ за проба на 0.3 и ти писах тогава (и ти неми даде) :) ти са се фана в т'ва (chuckle) дай ми някой пример който всички го знаят и съм казал ОБЕЩАВАМ и не съм си изпълнил обещанието
 
Абе пич казвам ти, че никъв спомен нямам да съм ти писал подобно нещо. Единствено което съм ти писал е, че ми трябваше ДБ за проба на 0.3 и ти писах тогава (и ти неми даде) :) ти са се фана в т'ва (chuckle) дай ми някой пример който всички го знаят и съм казал ОБЕЩАВАМ и не съм си изпълнил обещанието

(chuckle)(chuckle)(chuckle) писал ми е за проба на 0.3... това не си го писал... до 0.3 аз отдавна бях махнат от скайпа ти...
 
(chuckle)(chuckle)(chuckle) писал ми е за проба на 0.3... това не си го писал... до 0.3 аз отдавна бях махнат от скайпа ти...

дам писах ти да ми дадеш твойта ДБ, че ми трябваше за проба :) и ти недаде (ти дори не ми отговори ако трябва съм по точен) :) после писах на дарка и той откликна :)
И пак ще те питам ще дадеш ли пример или не?
Май не... ТОГАВА ЗАМЪЛЧИ И КОГАТО РЕШИШ КАКВО ИСКАШ И КАКВО ЩЕ ПРАВИШ ПИШИ :)
 
дам писах ти да ми дадеш твойта ДБ, че ми трябваше за проба :) и ти недаде :) после писах на дарка и той откликна :)
И пак ще те питам ще дадеш ли пример или не?
Май не... ТОГАВА ЗАМЪЛЧИ И КОГАТО РЕШИШ КАКВО ИСКАШ И КАКВО ЩЕ ПРАВИШ ПИШИ :)

нали ти казах... беше ми казал, че ще помагаш за сайта на Mu-VT и си остана само с това... нищо не помогна... и не ми казвай какво да правя защото най мразя някой да ми каже какво да правя...

EDIT: за PHP CODER от форума уважавам killar4eto и Damian до някаде а освен тия уважавам и =MASTER=
 
Status
Not open for further replies.