[Req] Template for coding

Status
Not open for further replies.
нали ти казах... беше ми казал, че ще помагаш за сайта на Mu-VT и си остана само с това... нищо не помогна... и не ми казвай какво да правя защото най мразя някой да ми каже какво да правя...

Докажи ми, че съм го казвал това и, че съм те търсил! Ако не ми докажеш значи лъжиш!
 
Докажи ми, че съм го казвал това и, че съм те търсил! Ако не ми докажеш значи лъжиш!

от тогава до сега доста съм си преинсталлвал windows-a... и няма за какво да лъжа... и най много мразя лъжата... чек малко да видя старото си PC там може да има хронология... който ме познава знае, че много мразя лъжата...
 
Backo , Aragorn , Backo , Aragorn , Backo , killara... , Backo , Aragorn ай стига спам ?
 
от тогава до сега доста съм си преинсталлвал windows-a... и няма за какво да лъжа... и най много мразя лъжата... чек малко да видя старото си PC там може да има хронология... който ме познава знае, че много мразя лъжата...

За мен това не е истина съжалявам. Само едно ще ти кажа, че досега само на един човек съм казал обещавам и все още не съм му завършил нещата и това е дарка... но знаеш ли, че дори и на ден за 1 час да подхващам уеб-а му да го оправям го правя с кеф защото като си пишен не ме пита само за т'ва или постоянно направи ми т'ва т'ва т'ва ами се и бъзикаме и говорим савсен различни неща които не са свързани само с MuOnline или PHP. Единствено още към него не съм изпълнил обещанието или нещото което съм поел!
Та аз дори и домейна на айда дадох след като обещах и си спазих думата ти ми казваш, че не съм си бил изпълнявал обещанията....
 
нестана неможах да намеря хронологията...
EDIT: но беше ми казал нещо такова... Аз съм от ВТ и искам да ти помогна за сайта на сървъра понеже съм от ВТ не се сещам добре но нещо такова беше казал... и уш щеше да помагаш за сайта но нищо не помогна :)

EDIT: и немога да разбера аз кога съм ти недоволствал...?
 
Last edited:
На тебе кат не ти харесва някой сякаш го ебе
 
Радвам се, но мен в скайт ако ме търси някой за помощ няма да види нищо :) или пише тук или тормози някой друг в личното му пространство :)
Нали за това е направен форума...? Да се иска тук помощ не по скайп? Или се лъжа...?

Да и за това ти "ми помогна" в тази тема http://darksteam.net/requests/7932-%5Breq%5D-%CC%EE%EB%E1%E0-%E7%E0-2-%EC%EE%E4%F3%EB%E0.html

въпреки, че те помолих и теб и newguy нали? Даже не си чел темата сигурно. Точно защото ми "помогна" аз търся от другаде помощ например по скайп.
 
Last edited:
На тебе кат не ти харесва някой сякаш го ебе

Знаеш ли колко ми дреме за другите дали ги ебе.
 

Ем сигорно толкова му разбираме :) и не сме могли да откликнем. Но като гледам са ти помогнали и други и не си останал пас? Нали така... или винаги ние двамата като има подобни теми или неща трябва задължително да гледаме и да пишем и да правим нещата?

Все пак не сме само аз,new и дарк целият форум нали?
 
Backo до каде стигна с дарксвеб 0.4 .Един път ми каза от понеделник го почват то минаха 2-3 седмици.
 
Backo до каде стигна с дарксвеб 0.4 .Един път ми каза от понеделник го почват то минаха 2-3 седмици.

До

Code:
$status="select Ready from DARKSWEB where Time='$time'";
$proverka_na_status=mssql_query($status);
$reshenie=mssql_fetch_row($proverka_na_status);
if($reshenie[0] == 0){ $reshenie[0] ='Ще мине време';
}
if($reshenie[0] == 1){ $reshenie[0] ='Готов след известно време';
}

ред 68 в config.php
 
Тва значи ли че няма да го довършиш или до година по туй време си викаш ще го свърша.
 
Ем сигорно толкова му разбираме :) и не сме могли да откликнем. Но като гледам са ти помогнали и други и не си останал пас? Нали така... или винаги ние двамата като има подобни теми или неща трябва задължително да гледаме и да пишем и да правим нещата?

Все пак не сме само аз,new и дарк целият форум нали?

На dark му е през пичката, оставил е форума на другите. "останалия форум" ако разбираше от php нямаше всяка втора тема да е как да си защия уеба или пък направете защитен web... Ако ти се занимава виж там последното ми мнение.
 
Last edited:
Backo
ако не си забелязал има много малко хора който показват поне малко уважение

Aragorn
ти май само търсиш да се заядеш с някой
 
  • Like
Reactions: f0und and Backo
Стига сте СПАМИЛи... Няма никакъв смисъл... Васко разбрах ти гледната точка, спокойно работя по нея :)
А сега някой от админите или модераторите да набият Lock OR Delete!
 
Status
Not open for further replies.