[Dev] [Req] Да направим Web с общи усилия

Кое от изброените неща в полето на потребителското име е най-излишно?


  • Total voters
    29
  • Poll closed .
Status
Not open for further replies.
няма да е лошо да дадете някво линкче да се вижда как върви работата че ми е интересно какво ще скалъпите

(nod)
 
  • Like
Reactions: trepa4a_3
Нека се почне пак .. линкове лесно се дават :Д
 
Дайте си скайпове и фейсбуци за контакти, аз съм дал мойте контакти, дайте си и ваште и да почваме.
 
Ето идеята ми за логин бар, това е просто демо, което ако ви хареса ще го направя свясно. Няма го никъде в нито един уеб този стил. Стилът е хибриден и е взето по малко от други уебове и е създаден нов стил. Ако ви допада, да се заема и да го направя хубаво.
222083_157516030980026_100001648913301_352924_3055446_n.jpg
 
драскай и мен ще помогна с каквото мога (chesan)
 
  • Like
Reactions: trepa4a_3
Ето идеята ми за логин бар, това е просто демо, което ако ви хареса ще го направя свясно. Няма го никъде в нито един уеб този стил. Стилът е хибриден и е взето по малко от други уебове и е създаден нов стил. Ако ви допада, да се заема и да го направя хубаво.
222083_157516030980026_100001648913301_352924_3055446_n.jpg

майтап ли си правиш с тези правоъгълници :D :x
 
майтап ли си правиш с тези правоъгълници :D :x

Абе не бе човек, това е като за идея, нищо не съм направил за показ a като за идея добре ли ще е да го направя хубаво да стане?
 
3297448Q.png


Аз предлагам този вид логване.

Причини:
1. Хората обичат да им е обяснено хубаво.
2. Изчистен дизайн.. хубаво се сливат цветовете.
3. В никой друг уеб го няма. Даже не съм използвал идеите от другаде.
4. Както забелязвате- няма логин бутон, което е голямо предимство пред другите Логин системи, защото се свеждат до минимум начините за хакване през логин-а.

BTW , пожелавам ви успех с проекта! И да ме споменавате, когато стане велик .. щото все пак логин идеята е моя!!
 
Last edited:
3297448Q.png


Аз предлагам този вид логване.

Причини:
1. Хората обичат да им е обяснено хубаво.
2. Изчистен дизайн.. хубаво се сливат цветовете.
3. В никой друг уеб го няма. Даже не съм използвал идеите от другаде.
4. Както забелязвате- няма логин бутон, което е голямо предимство пред другите Логин системи, защото се свеждат до минимум начините за хакване през логин-а.

BTW , пожелавам ви успех с проекта! И да ме споменавате, когато стане велик .. щото все пак логин идеята е моя!!


Направо ме разби .... Но идеята ми допада ...

По темата : трепач трябва се поработи доста по твоето предложение.Аз бих помогнал с каквото мога. Защото съм още в началото на HTML и CSS а PHP не съм го почнал.Та както казах с каквото мога .
 
  • Like
Reactions: trepa4a_3
Добавих ви, някой други идеи, полека лека, ще се сглоби дизайнът, на парчета и най-накрая ще има нещо наистина свясно!
 
Така, какво друго парче от пъзела вие предлагате, аз едно съм представил, мисля да почна с менютата. И друго да вмъкна, напишете какви модули мислите да се добави към сайтът.
 
работя по темплейта до 15 минути е готов :)
 
Примерен темплейт:
3298406m.png

Продължавай все така :)
Защо ми се струва ,че само Blacko работи ?
Blacko ако мога нещо да помогна пиши ми във скайп.
 
  • Like
Reactions: trepa4a_3
значи ми трябва човек които да го кодира на PHP който има желание да каже ще кача PSD
 
значи ми трябва човек които да го кодира на PHP който има желание да каже ще кача PSD
качи psd
 
Status
Not open for further replies.