[Dev] [Req] Да направим Web с общи усилия

Кое от изброените неща в полето на потребителското име е най-излишно?


  • Total voters
    29
  • Poll closed .
Status
Not open for further replies.
Вище колко хора се събрахме, повечето от които имат професионален опит. Сигорен съм ,че щом има толкова желаещи ще има нещо на лице.
 
  • Like
Reactions: trepa4a_3
Айде аз мога да бъда PS дизайнера :)
С php & html имам опит и мога и с това да помогна(макар че според мен това е работата на killar4eto & damian)
Mephisto да го редактира или каквото иска... А останалите кой с каквото може :)

Еми правете "DarkCore web" :D
А ето и една много добра(според мен) идея за името на проекта.

Едит: Може да се направи примерно безплатна и платена версия като цената на платената да е нещо символично....
 
Last edited:
  • Like
Reactions: trepa4a_3
Айде аз мога да бъда PS дизайнера :)
С php & html имам опит и мога и с това да помогна(макар че според мен това е работата на killar4eto & damian)
Mephisto да го редактира или каквото иска... А останалите кой с каквото може :)


А ето и една много добра(според мен) идея за името на проекта.

Едит: Може да се направи примерно безплатна и платена версия като цената на платената да е нещо символично....
по-добре дизайнера да е респект или котарака..
 
по-добре дизайнера да е респект или котарака..

А на тях дали им се занимава?????
Аз съм писал че аз мога да бъда и кой в какво е най добър(от тези които са написали че биха участвали).
 
ето нещо което направих аз ако ви хареса кажете да го кача
3285380i.png
 
динайна ми е познат. Предлагам web-a да е на черен фон и да има някакфи фешан завъртулки или нещо огън или чертички (светещи) и самите полета на менютата да са леко прозиращи
 
като цяло идеята не е лошо от много време чакам/надявам (не че ще го ползвам) да се направи сайт ползващ .tpl и multilang за момента mucore се доближава най-много, но и той куца лошото при тая игра е че всеки иска никои не дава. Пожелавам ти успех с идеята

Вярваш ли въобще ,че ще стане нещо?
 
Щом има желание и опит ще стане нещо добро. Но ако са такива като sNG да мрънкат и да са такива песимисти по-добре да не се хващат.

OFF Topic: killar4eto влез във скайп да те питам някой неща.
 
Вярваш ли въобще ,че ще стане нещо?

защо питаш мен? аз се надявам в много работи пък и кражбата е много голяма и ще се оцапа ако се сложат неща от тук от там. Отностно .tpl е лоша идея!
 
Еми аз вярвам, ако се хванем сериозно...|-(
Сериозните хора, които щяха да се захванат ги няма вече във форума.
Щом има желание и опит ще стане нещо добро. Но ако са такива като sNG да мрънкат и да са такива песимисти по-добре да не се хващат.

OFF Topic: killar4eto влез във скайп да те питам някой неща.
Хахахаха, аз да съм песимист? Аз просто мисля реално.
Правя съотношение към това какви хора пишат тук и каква ви е целта, която искате да постигнете.

Максим Горки е казал: "Много по-мъчно е да се превърне словото в дело, отколкото делото в слово".

защо питаш мен? аз се надявам в много работи пък и кражбата е много голяма и ще се оцапа ако се сложат неща от тук от там. Отностно .tpl е лоша идея!
Ми не знам. Гледам, че даваш идеи, пък знам ,че обичаш водката и имаш акъл в главата... и смятам, че и ти мислиш реално. ;):
 
  • Like
Reactions: trepa4a_3
Хайде наистина да се вземем на сериозно! Дайте си скайп или фейсбук за контакти, който е навит. Моят скайп е: genadi.strahilov а фесбукът ще ме търсите Генади Страхилов и на аватарът ми е логота на му онлайн. Относно с това, което мислим да създадем, ние по-простите ще е добра идея всеки да направи по един примерен HTML дизайн с програмата Dreamweaver. Между другото, аз имам богат арсенал от картинки свързани с Му Онлайн, било то Wallpapers, нещо свързано с героите и т.н.
 
По-горе съм направил списък със тези които мислят, че ще се включат в тази канпания. Всеки който иска да се занимава сериозно да потвърди това и да каже с какво ще се включи и какво може да помогне.
 
Хайде наистина да се вземем на сериозно! Дайте си скайп или фейсбук за контакти, който е навит. Моят скайп е: genadi.strahilov а фесбукът ще ме търсите Генади Страхилов и на аватарът ми е логота на му онлайн. Относно с това, което мислим да създадем, ние по-простите ще е добра идея всеки да направи по един примерен HTML дизайн с програмата Dreamweaver. Между другото, аз имам богат арсенал от картинки свързани с Му Онлайн, било то Wallpapers, нещо свързано с героите и т.н.

с Dreamweaver няма да стане
 
  • Like
Reactions: trepa4a_3
предлагам да спрем да говорим, а да почнем да действаме. Някой ако има свободно PC да направи 1 radmin сървър и да му дадем акаунт и парола и да почваме да тфорим
 
  • Like
Reactions: trepa4a_3
предлагам да спрем да говорим, а да почнем да действаме. Някой ако има свободно PC да направи 1 radmin сървър и да му дадем акаунт и парола и да почваме да тфорим
+1 :)
 
Skype: ivowe3. Потвърждавам. Мога да помогна с php, но не много. Се пак и малкото е от значение. :)
 
няма да е лошо да дадете някво линкче да се вижда как върви работата че ми е интересно какво ще скалъпите
 
  • Like
Reactions: trepa4a_3
Status
Not open for further replies.