[Dev] FcF™ - Web

абе ко стаа с тос сайт бе от 2 месеца е 90%
 
абе ко стаа с тос сайт бе от 2 месеца е 90%

кво толкова го чакате не знам... ясно е, че ще е калпаф и няма да се ползва.
 
btw кфо го чакате още тоя уеб ясно е че килерчето нищо не ПРАВИ!1.Къде са сезон2 фаиловете няма ги каде е тоя уеб няма го и още много неща! наи много след 1-2 год да се сети за тоя уеб (xaxa)
 
btw кфо го чакате още тоя уеб ясно е че килерчето нищо не ПРАВИ!1.Къде са сезон2 фаиловете няма ги каде е тоя уеб няма го и още много неща! наи много след 1-2 год да се сети за тоя уеб (xaxa)

Спрях Уеб заради DarksWeb 0.3 !!! Няма смисъл като сам си правил труда и съм оправил DarksWeb и е 100% по - добар от другите сайтове! А за сезон 2 вече ги има качени от redxpfight! ..... Ся... да чакам ли извинение ?
 
само аз ли не виждам линк или снимка от сайта ?
 
Спрях Уеб заради DarksWeb 0.3 !!! Няма смисъл като сам си правил труда и съм оправил DarksWeb и е 100% по - добар от другите сайтове! А за сезон 2 вече ги има качени от redxpfight! ..... Ся... да чакам ли извинение ?

да бе 200 пъти(chuckle)(chuckle)
 
спрях уеб заради darksweb 0.3 !!! няма смисъл като сам си правил труда и съм оправил darksweb и е 100% по - добар от другите сайтове! а за сезон 2 вече ги има качени от redxpfight! ..... ся... да чакам ли извинение ?

кат си обещал нещо ше го праиш много ми е зор за тоя редфигхт ли е ддз къф е кат си обещал нещо го правиш целта е да има разнообразие веее ...
 
Абе ти си много отворен.... що не хванеш да направиш ти един??? Това е dev! Не се знае кога ще излезе :)
 
Проекта е обратно ONLINE ^^ .... Само се оправя и ще го добърша :) остават ми само модулите и Secure ^^
 
земи сложи 1 снимка да го видим моляте :)
 
така и така чакахме си уеба , а тои мина 1 година :D
 
Така, така аз направих Уеба ако не знаеш :) само дето го кръстих MuScript до BETA 3 го има Releases-нат!
FINAL няма да бъде release-нат!
 
добар вечер ! Имам 1 Уебче което искам да го релис Но Маи Никои не ме удобрява ?
ако може да видите темата благодаря :)
 
добар вечер ! Имам 1 Уебче което искам да го релис Но Маи Никои не ме удобрява ?
ако може да видите темата благодаря :)
няма неодобрена тема?
 
killar4eto спря ли да работиш по тоя сайт?
 
ако не се лъжа отдавна е спрял