[Dev] FcF™ - Web

pich и аз това си мислех за Advertisment ^^. Май ще преправям пак дизайна ... :(, но найстина е добра идея :). Благодаря ти, относно coding малко бавно го правя поради простата причина, че само 1 човек работи по него (АЗ). Мерси пак за идеята ако имате още някоя няма да е излишна :)
 
с нетърпение чакам да свършиш сайта :)
 
Скоро ще ъпдейтна първият пост с новият подобрен вид :)... Може малко да се забави кодинга поради простата причина, че аз, Evanescence & Bupyc започваме работа по друг сайт. Повече информация по - късно!
 
както казаха по-горе шрифта на менюто е много добър може да го използваш изцяло.имам една забележка,не използвай background и след това да наместваш текста.

Извън темата
Моля ви се спрете с тея подписи от рода на if X=Y echo..... незнам кво се опитвате да направите да се фукате ли,просто е жалка работа.А колкото до "нов" сайт,моля ви се спрете и с тея простотии,не се фукайте и с това сайта няма да нищо ама нищо особено поредния прост html + php,стажа нищо не означава,че си про аз имам стаж 4 години в php,javascript,html,xhtml,css,ajax и знам повече от хората със същия стаж,хвалите се,опитвате се да се затапите един друг истината е че никои от този сайт които се занимава с php е нещо,по точно пълна 0 от това което виждам

Дано сте си взели поука
 
Имам една идея. Така като гледам Лог ин системата ще стане много готино ако го направиш със флаш(да има една стрелка на дясно и като цъкнеш лог ин панела да се показва) хем така няма да пречи на човек да погледне логото под него ;)
 
Ето и поредният ъпдейт :)... Дано ви харесва :d
 
Спрете със спора истината е че никои не разбира това че сте направили 2 модула не значи че сте/са кодери лесно е да се научи 10 реда и html използвате if/else/swith , lol big deal,когато използвате няколко езика като едно цяло и то не за нещо семпло спорете кой е кодер и кой не
всеки пост който не е свързан с темата ще бъде изтрит
аз ки те дразня?!
 
надявам се този уеб да стане по барзо кефи ме :)
 
Еми надявам се скоро да го пусна, сега правя някой промени по няколко сайта и нямам много време :)
 
До колко време ще го довършиш ?
 
Еми поне още 1 седмица минимум..... мисля сега в сабота да седна и да го оправя :)
 
Препоръчвам ти по класически дизайн писнаха ми тес циганий.. (нечи не е хубав твоя дизайн)но направи нещу различно gl
 
Як Темплате 10/10.Като го направиш ще го огледам и щом няма да е базиран на МуВеб значи това е нещо различно
 
но щом ще е Free пак ще има хакване
 
да ти кажа чесно и да си платиш за сайт пак могат да те хакнат не съм ли прав crazyboy
П.С: 10/10 радва сайта само едно късмед в работата
 
то тва е ясно но когато някои има веба и може да разгледа как е написн лесно ще намери дупка
 
но щом ще е free пак ще има хакване
Ахах, щом казваш :). Ще направя всичко по силите си да не се хаква, но хакера неможе да го спре нищо, това го запомни единствено го бавиш с по 2 - 3 минути. Проекта вече е на 45% :)... малко по-малко ще го оправя и мисля до другата сряда да има БЕТА :)
 
Там където пише "Clips" може да го направиш top 5 players и top 5 guilds да речем, а на мястото на top 5 players да сложиш последните 5 теми от форума или нещо от сорта