[Dev] FcF™ - Web

killar4eto

Well-Known Member
Joined
Apr 11, 2009
Messages
920
Reaction score
463
Здравейте на всички,
днеска си нямах работа и започнах да си правя дизайн. Съвсем случайно хванах Му Онлине :chuckle: . Ако ви хареса дизайна ще го кодна и ще го пусна, ако ли пък не здраве да е.... ето вижте го:

UPDATE 1 - CLEANED:


Иначе ако го харесате Уеба ще включва:

1. Simple Register
2. Top Players
3. News system
4. Download system
5. Statistic system
6. Admin CP - STILL WORKING ON IT!
7. Character CP
- Add stats
- Reset Character
- Clear Inventory
- Reset Stats
- Clear skills
За secure съм помислил ^^ ще сложа SQL Injection!
За сега това!


-=====CODING=====-
До сега кодирано е: 64%
 
Last edited:
ЧЕТЕТЕ ТОВА!!
--> ТОЗИ УЕБ НЯМА ДА Е БАЗИРАН НА muweb ИЛИ НЯКОЙ ДРУГ УЕБ! ВСИЧКИ СКРИПТОВЕ И php КОДОВЕ ЩЕ СА ЛИЧНО ПИСАНИ ОТ МЕН!!!
И всеки втори ще реве че е хакнат.
 
не знам какви са ти знанията относно сял и пхп но дизайна много куца само като видя каде си ръгнал топ5 герой и гилдий не мога да си представя каде ще сложиш лог ин панела и не мога да разбера какъв е ония "x" горе в левият ъгъл........
 
не знам какви са ти знанията относно сял и пхп но дизайна много куца само като видя каде си ръгнал топ5 герой и гилдий не мога да си представя каде ще сложиш лог ин панела и не мога да разбера какъв е ония "x" горе в левият ъгъл........
а ти къде искаш да ги ръгне над логото ли
 
Сайта няма да е като MuWeb не го ли разбрахте?? "X" е за close на browser :)
 
Сайта няма да е като muweb не го ли разбрахте?? "x" е за close на browser :)

Един въпрос от мен. Нищо в случая да се заяждам или прочие просто любопитство. Няма да е като МуУеб ами ще прилича на МуТуулз или пак някак си ще измислиш как да го напишеш, НО въпроса ми е как ще направиш сайта да поддържа МД5?
 
Един въпрос от мен. Нищо в случая да се заяждам или прочие просто любопитство. Няма да е като МуУеб ами ще прилича на МуТуулз или пак някак си ще измислиш как да го напишеш, НО въпроса ми е как ще направиш сайта да поддържа МД5?

Първият release няма да подържа MD5 чак 2 release ще има MD5
 
По принцип не правя Web за Online игри, но този път просто исках да се пробвам :) Нищо друго, иначе си разбирам HTML, JAVA, PHP и ASP :)
 
скина ми харесва не те знам кой си и колко знаеш приемам за сега че скина си го правил ти.продължай в същия дух не ги слушай тея ориентирал си се в php предполагам че още си новак но скоро може и да надминеш всички тук УСПЕХ
 
  • Like
Reactions: CrazYtol3
Еми с PHP се занимавам от 5 години, а за ориентирането съм към C/C++/Visual Basic/Delphi и PHP ^^. Всичко по този скин си е мое, висчки картинки съм си ги взимал от клиента ми на Season 4 и съм ги редактирал...., а до Gasolincho нз за какво се мислиш имаш моя Respect, но нека си имаме и уважение! Това го правя просто за забавление, а не за фукане колко знам и колко незнам и да няма да ползвам кодове от MuWeb!!

P.S:
Първият пост ъпдайтнат!
 
Last edited:
Protect не зле малко да спреш да спамиш по темите щото почва много да дразниш прсот немам думи за тебе

П.С относно сайта пич продължавай и успех съгласен съм с Mephisto
 
Template беше редактиран и вече има Login Panel! :) ^^
 
  • Like
Reactions: vesichaa
Спрете със спора истината е че никои не разбира това че сте направили 2 модула не значи че сте/са кодери лесно е да се научи 10 реда и html използвате if/else/swith , lol big deal,когато използвате няколко езика като едно цяло и то не за нещо семпло спорете кой е кодер и кой не
всеки пост който не е свързан с темата ще бъде изтрит
 
на мен започва да ми допада но може ли да вкараш още две три снимки на Downloads и Options дори незнам тоя Option защо е там след като има Log in panel(speechless)-:)
 
Първият пост ъпдейтнат!
Дано ви хареса така както е кодирането вече е на 26% :)
 
абе изглежда доволен саита на външен вид :)
 
Някак си празно седи Top 5 players, пробвай да сложиш и левел мисля че по-добре ще се получи, само идея давам ;)
 
Дам, ще го сложа и на мен ми изглежда празно. Благодаря за идеята :)

P.S:
Първи пост ъпдейтнат :) ^^ - Top5 оправено по идеята на oveRLuckEd
 
Last edited:
Ето и мойте идей:

1. Шрифта с който си написал менюто и това статистик и прочие нещо не е много "фешън" ;) защо него смениш или някой да предложи нещо. (малко помощ не е излища)
2. Това топ 5 играчи... много е самотно ;) примерно да го направиш там да са "Advertisment" рекламите? Не е казано, че сайта ти трябва да пролича на всеки един му уеб... малко по различен дизайн и разположение на някой неща ще е трепач! ;)
Успех от мен ;)