[Dev] Auction system v2

newguy

Well-Known Member
Joined
Nov 23, 2008
Messages
644
Reaction score
572
Видях, че има интерес в миналата система за търгове но също така видях и, че не е достъпна за повечето потребители поради версията която изискваше. Системата беше с камъни тази ще 2 типа (кредити и рестарти).

  1. Почти изцяло ajax базирана без много изображения което я прави изключително лека
  2. Възможност за интегриране на всички Web сайтове (имащи логин система) с промяната на 1 дума в config файла.
  3. Брояч за обратно време
  4. Автоматично добавяне на предмети в vault-а. (damian)
  5. Възможност за преглеждане на различни търгове.
  6. Автоматично презареждане на частта от страницата която показва кой колко кредита е заложил (презарежда се автоматично на всеки 3 секунди).
  7. Автоматично избиране на произволен предмет от базата данни слагайки му всички опции.

Демо изображение с направеното до момента:

Видео:
http://www.bgshare.com/438975/auctionvideo.rar

До този момент е това. Не се ангажирам да казвам дати за release. Надявам се тази седмица да бъде възможно най-скоро.
 
Това ще бъде добро ! Браво и успех на горе :)
 
Бравооооооооооо!!!!
 
БРАВОООООООООООООООООООООООООООООООООО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
[*]Възможност за преглеждане на различни търгове.

Евала.

Де да беше така добър на deathrun :p
 
Доста тъпо съм го написал "Възможност за преглеждане на различни търгове.". Имал съм предвид, че могат да се гледат старите търгове кой е спечелил.
 
Браво!! с нетърпение чакам :)
 
Това ще е нещо добро ще го чакаме :)
 
Доста тъпо съм го написал "Възможност за преглеждане на различни търгове.". Имал съм предвид, че могат да се гледат старите търгове кой е спечелил.

Важното е да се разберем.
 
Добрем добрем... да видим... (hmm)
(wasntme)
 
кога мислиш, че ще е готово :) ще е перфектно :) ако е направено ок и няма дупки по него ще го сложа :)
 
Ей, newguy ако искаш хелп да знаеш, че аз съм ON :D Good luck dude ^^
 
Дадох си зор и от няколко часа почти не съм спирал. Вече работи с кредити на 100%. Добавя предметите показва предишните търгове и предметите които са спечелени. Направих също така ако никой не купи предмета автоматично да добавя допълнително време докато не се намери някой да го купи.

Днес ще си дам още зор и ще се помъча още днес да го release но не обещавам нищо!
 
fast fast fast fast (wasntme)

няма време
 
За това не се бях сетил мисля,че идеята е уникална и чакам с нетърпение!!!
Предполагам,че ще е страхотна ;)
10/10 чакам с нетърпение!!!