[Dev] OCP - Clamp Launcher system

лол, нали ти дадох всичко, бутони, опции, дори и цялата рамка без бутони.. явно ти неможеш да се оправиш :)

просто ти пожелавам успех в начинанието щом не зачиташ преработката :) пък и е много поразличен от към бутоните от AriethMu. Могат да се промянят още няколко неща и няма да прилича като техния, пък и можеш да питаш кой им е правил дизайна :Д
 
Last edited:
@restistant : това не е твоя работа... не се пробвай да лъжеш..
 
пич аз ти казах.. даже тук е написано ясно какви бутони предпочитам.. на теб ти казах ,какви бутони още искам.. така, че ходи говори на някой друг.. какво си дал и какво си направил.. като направиш 50% от това което искам тогава ще говорим.. такива много ги обичам къде ходят ги извъртат както им дойде.. за това написах на дълго и широко тук по-горе какво ми трябва
 
намерих нещо като начален дизайн да видим какво ще стане ^^ няма никакъв вид ама... поне има всички нужни неща. междувременно..,ако някой направи нещо.. насреща съм

п.с забравих ли да кажа, че има възможност за изкарване на парички от това след време?
 
за един launcher пари ще ми иска :D
 
1-во.. това с парите няма общо с този проект..за това съм го написал така т.е че ако има свестен дизайнер който сега се включи след време може и да изкара някой лев покрай мен.. понеже имам други проекти..
2-ро газо.. вземи пии 1 бира почини си ..,че нещо.. си като прециклил му играч.. шансове да ми давал.. просто нямам думи ^
 
и в този проект има пари ако не вярвате ако се направи с анти чиит система има 2-3 такива системи платени които са добри и си заслужават парите...
 
Еми то тука само такива проекти се държат във тази част.
 
Еми то тука само такива проекти се държат във тази част.
Какво имаш в предвид с това "Еми то тука само такива проекти се държат във тази част."
Исках да кажа че и аз мога да помогна даже аз мога да го направя лънчера ....
 
Много го мразя този раздел! Държа когато се каже, че ще се прави нещо да се прави!
 
Много го мразя този раздел! Държа когато се каже, че ще се прави нещо да се прави!

Направи дизайн и clamp ще го довърши ;)
 
Бравоо ?!

Откаде мога да си истегля този launcher много е готин бравооо !!!
 

Similar threads