На вашите аплодисменти GLK 320

Протект бате колко е макса на това бебче (think) (в км/ч говоря)
 
Айде като ти подарът такава кола и ти кажеш аа не неми харесва кажи...


Много яка кола браво :)

Както казах модела сменям марката НЕ ! Ако ми го подарът ще го продам и ще си зема БМВ например или някоя друга .
 
Max speed, 136.4 miles/h (220 km/h). 0-100 km/h, 7.6 seconds ...
????
Полъгваш малко ^.^
 
Айде ела да погледнеш какво пише на километража,ок ?
180 m/h
Сметни си сам.
 
Камъка се е заял с тебе и това си е...
 
Айде като ти подарът такава кола и ти кажеш аа не неми харесва кажи...


Много яка кола браво :)

Както казах модела сменям марката НЕ ! Ако ми го подарът ще го продам и ще си зема БМВ например или някоя друга .
Ще ви подарЪ и на двамата по 1 букварче, и ще ви пратя в първи клас. (nqh)
 
Айде ела да погледнеш какво пише на километража,ок ?
180 m/h
Сметни си сам.

Ясно е вече колко разбираш от коли ;) на километража може да пише и 500 ! Ако незнаеш имаш прекуъсвач на педала на гаста който при определени километри се включва ;) Неможе в сайтовете да пише едно ти да казжаш съвсем друго покажи ми видео със тоя джип ти вътре и на километража 260 :) ! Да удря доло !

И несъм се заял ! Просто казва неща който ги обясних по нагоре че са недействителни !
 
Ясно е вече колко разбираш от коли ;) на километража може да пише и 500 ! Ако незнаеш имаш прекуъсвач на педала на гаста който при определени километри се включва ;) Неможе в сайтовете да пише едно ти да казжаш съвсем друго покажи ми видео със тоя джип ти вътре и на километража 260 :) ! Да удря доло !

И несъм се заял ! Просто казва неща който ги обясних по нагоре че са недействителни !
Така,приятелю човека ме пита колко е максималната скорост на колата,това пише на километража,това му казвам,не смятам да тествам с такава скорост.
Също така,си купи книжка за Glk 320 cdi 4 matic и прочети внимателно каква скорост пише,пък дали може дали неможе да ги вдигне 260-те недей да си толкова сигурен (wait)
Айде моля те,не се излагай повече :)
 
Извинявам се но тоя СтонеПедал няма ли да спре да се заяжда (think)
 
Mercedes GLK 320 CDI 4 Matic lap times and specs - FastestLaps.com
на ти бе разбирачааааа !!!!!!!!!
И Астра ти можеш само дойдеш да ми го лизнеш пишлеме тъпо ! Аз несе излагам ти се излагаш ;) !

Аз се излагам ХАХАХ...Кво ми са правиш на разбират из интернет ела да те видим като отвориш капака на някой автомобил какво ще направиш защото 100% разбирам повече на автомобили от теб но това не е тунинг форум или мерцедес форум да ми се правиш на разбирач колко щял да дигне мерцедеса на протект. Той ся ще му сложи чип туй онуй и ще ти минава керливото бмв :D
 
Protect,идвай към варна брат :D
Ко се карате за глупости не ви знам..
Мерцедеса си е класика
BMW-то си е BMW!
 
  • Like
Reactions: Protect
Фен съм на BMW ама и тая си е яка се пак е Mercedes :D
С кеф да си я караш и полека с гъзарията на пътя да не стане някоя беля :]
 
  • Like
Reactions: Protect
Mercedes GLK 320 CDI 4 Matic lap times and specs - FastestLaps.com
на ти бе разбирачааааа !!!!!!!!!
И Астра ти можеш само дойдеш да ми го лизнеш пишлеме тъпо ! Аз несе излагам ти се излагаш ;) !
Ауууе БОДАЛА,това е турбо дизел 2008 година,трябва ли да ти казвам колко си издънен като ровиш в google,научи се на нещо друго освен google и тогава ми приказвай за коли голтак.
 
Ясно е вече колко разбираш от коли ;) на километража може да пише и 500 ! Ако незнаеш имаш прекуъсвач на педала на гаста който при определени километри се включва ;) Неможе в сайтовете да пише едно ти да казжаш съвсем друго покажи ми видео със тоя джип ти вътре и на километража 260 :) ! Да удря доло !

И несъм се заял ! Просто казва неща който ги обясних по нагоре че са недействителни !

Това да не е тежкотоварен камион да ти отнема газта (xaxa)(xaixai)
 
Protect,веждите ли си скубеш? (rofl)
 
не е хора... наистина StoneAngel каза нещо вярно.... джиповете са направени така, че да не могат да вдигнат максималната си скорост :)