Пребитият админ на KozMu

Gasolincho

Well-Known Member
Joined
May 15, 2008
Messages
683
Reaction score
693
Звездимир Ташев (КozMu Admin) е младият мъж, който преживя кошмар на 24 юни – беше пребит на пътя за Бургас от Стефан Станев. Станев е обвинен за жестокото убийство на 29-годишната Виола.

Аз бях потресен, когато разбрах. Внимавайте при кого се качват и имайте едно на ум! Това видео е със цел да се замислим преди да тръгнем на път и да внимаваме със кого общуваме.


 

dota-sdso

Well-Known Member
Joined
Apr 30, 2014
Messages
590
Reaction score
822
Аз не съм потресен, който каквото търси намира. Но поста е добър за да послужи за пример на лекомислените. За мен качвайки се на стоп ти трябва да си подготвен за най=лошото и ментално и физически и материално, иначе не си написал домашното. Не можеш да очавкаш, че всеки е добронамерен. Особенно щом при него е начин на живот и прави толкова повторения, риска да се случи нещо се увеличава неимоверно. Съжалявам, че така звучи, но в крайна сметка момчето с ясно съзнание поема риск за да изживее както казва той "авантюра пътувайки на автостоп" в тоя ред на мисли си поема е възможните последствия.

Като не искаш да паднеш от високо не ставаш алпинист, най-малкото да намалиш вероятността да се случи.