На вашите аплодисменти GLK 320

По-добре си трай като не разбираш, двигателите между джип и автомобил имат голяма разлика ;)
Голяма? В конете или в това , че са 4х4 , но като се замислиш и автомобили има много 4х4 , аа може би имаш предвид в размера? ^^
 
По-добре си трай като не разбираш, двигателите между джип и автомобил имат голяма разлика ;)

Няяях Ама си прост. Джиповете са по тежки => са по мощни. Абе, то за кво е написано 260, като не е предвидено за 260, за красота? За мотивация? Немците са си преценили!
 
Браво много добра кола! Трябва да се разберем кога ще наминеш към Русе да се повозим.
 
Защо ли ??? ОТ къде да знам да несъм служител във Мерцедес за да ти кажа но от 2006 дори по назад почти всички марки слагат ограничител(изкючвател) на педала на газта :) ! Като например БМВ е36 1.8i пише на километраж 220 но дига към 210 и до там :) на газ 190 - 200 !
Протект - ти се изкарваш по голям като се фукаш ;) ! Неми пука каква кола карам важното е че като вали ми е сухо и като искам да стигна до някъде ме закарва ! Ако искаш караи и ферари неме ЕБЕ Изобщо ! И Недей отбива въпроса казах ти слагаме по 1000 лева пускаме на дино метър таз БЪРЗА КОЛА (rofl) и да видим дали ще ги дигне тези 260 километра !
НО без да си барал нищо по нея нито да е махнат изключвателя нито чипове и т.н. ! Нали си отворен докажими че греша,докажими че знам по малко от теб.
П.П. Нали сте сигорни всички че аз греша,е докажетеми че греша !

napalno sym saglasen s @StoneAngel novite mercedesi imat izklio4vatel...
 
Не можах да се сдържа на глупостите на СтоунЕнджъл.

Въпрос към СтоунЕнджъл:
Знаеш ли какъв е потенциала на двигателя на GLK 320 -без изключвателя?

Ще те оставя сам да разбереш.
 
Няяях Ама си прост. Джиповете са по тежки => са по мощни. Абе, то за кво е написано 260, като не е предвидено за 260, за красота? За мотивация? Немците са си преценили!

Да си чувал за "въртящ момент", и простия си ти :)
 
абе хора стига сте му завиждали на човека .. хората от завода на мерцедес са си го направили .. вие какво спорите кой по прав кой по крив , кой повече разбира и тн... българска работа ... пък нека протекта да си я кара със здраве ако има книжка и да не го интересува чуждото мение ;)
 
  • Like
Reactions: mi7aka
честито,и да натискаш педала до край ]:)
 
Protect брат да ти е честита мини през Плевен се видим, че сега и аз взимам книжка :) (14 дена) :)
 
Ааа да ве мини утре през плевен тъкмо имам ден ден :) Ще те черпа една ботилка син лейбал :]]
 
А мен няма черпиш :)... Ша го запомня това :x
 
Ем ако Phenomena i Enerdji бяха в плевен можеше дойдеш с тях :D
 
Ем ако Phenomena i Enerdji бяха в плевен можеше дойдеш с тях :D

Че те не са ли в Плевен? Светослав и Симеон?
 
Нем в турция на Формула 1 :D.Дам точно тия ;}}}
 
Абе не че се заяждам или нещо,ама съм съгласен със стоунейнджйл...без да е пипана тая кола(чип тунинг,ограничители и т.н.) в никакъв случай не може да си напълни километража...
 
Абе не че се заяждам или нещо,ама съм съгласен със стоунейнджйл...без да е пипана тая кола(чип тунинг,ограничители и т.н.) в никакъв случай не може да си напълни километража...

Въпросът ми се отправя и към теб тогава.