[Dev] Panel

Правя всичко възможно за са доставя съобщения до сървъра ама не може да изпращате символи и т.н и са 10 символа максимум и си играя да го оправа ( даже доставя съобщенията като (post) не като golden шрифт ) до коледа се надявам да е готово

Оточни се коя Коледа...
 
След 2 години по същото време ;)

Тая коледа ... коя ...
 
  • Like
Reactions: Victtorio
:D да се надяваме да успееш.

П.С.: не че ми трябва но да видя какво ще сътвориш,ако нещо те затруднява може да драснеш един ред да помогна :p
 
Аз пък съм сигурен че ще вземеш всичките скриптове на готово,я от webshop я от на някой друг панел ^-^
Ако греша,поправи ме :)
 
Аз пък съм сигурен че ще вземеш всичките скриптове на готово,я от webshop я от на някой друг панел ^-^
Ако греша,поправи ме :)

Няма значение поне ще се постарае за другите нещо , докато от теб досега 1 релийз не съм видял :)
Нищо лично ...
 
Усещам как ще направя дармадан всичко и маи тия дни ще дам на някои друг да го довърши ако иска
 
  • Like
Reactions: Victtorio
Някой друг иска ли да доправи панела щото се е видяло че няма го довърша и вече нямам желание готов е някае на 75%
 
  • Like
Reactions: Victtorio
Някой друг иска ли да доправи панела щото се е видяло че няма го довърша и вече нямам желание готов е някае на 75%

Направи ми една услуга. Прочети темата отначалото. По точно моите постове.
 
Project Dead.
Life отново се доказа.Нищо лично брато.Не обещавай нещо което не мойеш да направиш. :)
 
Тоя проект май беше едно голямо нищо нали?Аз поне като почна нещо го довършвам...
 
Аз от самото начало на 'проектът' му го казах.
Той нещо се ежеше.
 
life пишими в скаип kr373n
 
Както виждаш се старая -- По точно не виждаш :D:D но като стане ще видите ... тоя път обещавам... а колкото до blacknight weba ... направих го но точно тогава се наложи да преинсталирам компа и забравих да го запаза и ....

и както виждате след 7 месеца панела не е завършен xD
П.С. не обещавай когато не спазваш.. или поне се прави на хитър и си едитвай постовете ^^
 
След толкова години когато вече мога да отговоря ... едно извинение на всички че така и не видяха доста от нещата които обещах...
 
След толкова години когато вече мога да отговоря ... едно извинение на всички че така и не видяха доста от нещата които обещах...

hello is ready man to panel link download??
 
След толкова години когато вече мога да отговоря ... едно извинение на всички че така и не видяха доста от нещата които обещах...

Никой не се сърди :)