[Release] OpenMu Web Clone

Незнам аз неразбирам много ама шопа е буквално страхотен..
И кой знае колко пари са дали за да се направи такъв магазин много ми допада винаги съм искал такъв ама..
 
pichove tfa go znam 4e trqq se premehnat i za index-a i si4koto
pravq go i pak nese mahat errorite....

да хванем бас, че имаш нещо преди php-то искаш ли ?
Братко , тва е Ajax много малко хора могат да ти го направат.
onmouseover ?
 
да каде като посочиш на героя и излиза инфо за него.
 
Само Едно да ви кажа че през lostPassword могат да видят на всички Паролата :) такаче по добре изтрийте lostpassword !!!!!!!
 
Само Едно да ви кажа че през lostPassword могат да видят на всички Паролата :) такаче по добре изтрийте lostpassword !!!!!!!

Не ми се вярва да е така. Даже съм сигурен 100% че ме може да се открие паролата на някой потребител. Но ако е така както казва той някой да земе да напише lostpassword.php и lostpassword_do.php кадето да не може да се вижда паролата. Надявам се че да сте ме разбрали защо 2 .php файла.

Не знам дали тука може да се види паролата но ако може направете това което съм казал горе :) .
 
Last edited:
Само Едно да ви кажа че през lostPassword могат да видят на всички Паролата :) такаче по добре изтрийте lostpassword !!!!!!!

Мда, прав си
 
Last edited:
а дали някой може да го оправи?
 
Как става няма да кажа, но трябва да направиш проверка която да проверява преди изкарването на паролата дали този акаунт, който си написал отдолу, и-мейла, тайния въпрос и тайния отговор се отнасят за него.
 
И аз вече знам как става :p
 
Last edited:
в старата тема имаше обяснено как да направим сайта да работи с бд на 97д... пази ли се някъде?
 
Open the file "includes/modules.class.php"
Search for this

First:
Code:

$query = mssql_query("Select class,LevelUpPoint,Strength,Dexterity,Vitality,Energy,LeaderShip From Character where name='$character'");

Replace With
Code:

$query = mssql_query("Select class,LevelUpPoint,Strength,Dexterity,Vitality,Energy From Character where name='$character'");

Second:
Code:

$a = mssql_query("Update Character set LevelUpPoint='$newleveluppoints',Strength='$strengthnew',Dexterity='$agilitynew',Vitality='$vitalitynew',Energy='$energynew',LeaderShip='$commandnew' where name='$character'");

Replace With
Code:

$a = mssql_query("Update Character set LevelUpPoint='$newleveluppoints',Strength='$strengthnew',Dexterity='$agilitynew',Vitality='$vitalitynew',Energy='$energynew'where name='$character'");

Third:
Code:

$a = mssql_query("Update Character Set Strength='25',Dexterity='25',Vitality='25',Energy='25',LeaderShip='25',Money='$newmoney',clevel='1',Experience='0',Resets='$newresets',LevelUpPoint='$newpoints' where name='$character'");

Replace With
Code:

$a = mssql_query("Update Character Set Strength='25',Dexterity='25',Vitality='25',Energy='25'',Money='$newmoney',clevel='1',Experience='0',Resets='$newresets',LevelUpPoint='$newpoints' where name='$character'");
 
  • Like
Reactions: hdimitrov
Незнам аз неразбирам много ама шопа е буквално страхотен..
И кой знае колко пари са дали за да се направи такъв магазин много ми допада винаги съм искал такъв ама..

аз мога да ти кажа че нито 1 стотинка не дадена за тоя шоп шопа е правен от Bupyc и малка част от Mephisto за което Bupyc му е благодарен :) и им права евала и на 2-мата :)
 
как може да се направи на повeче ресове да е гранд ресета ?
 
if($resovete < broi resove za grand res) { echo"You need broi resove za grand res"; $error = 1; }
 
if($resovete < broi resove za grand res) { echo"You need broi resove za grand res"; $error = 1; }

if($newresets < 1) { echo"<br><font color='red'>Not enought resets!</font><br>"; $error = 1; }

за този ред ли ми говориш ?
 
не знам, направи си просто 1 проверка и си махни полето за писане колко кредита искаш да обмениш
 
не знам, направи си просто 1 проверка и си махни полето за писане колко кредита искаш да обмениш

elseif($resets < 0) { echo"<br><font color='red'>Error! You dont have enough resets!</font><br>"; $error = 1; }

тук се променя броя на ресовете мерси все пак