[Dev] MuWeb 0.2

Status
Not open for further replies.
@ Backo ти като имаш някав пръст в даркс уеб-а да не мислиш че си нещо повече от предишното лаино?
По темата,има някои които казват няма 100% защита,аз ще кажа че има!Ако си напишете всичко сами без да имате целта на мастър ако някои ви се отвори да го свалите.
Тогава вече ще си говорим дали няма 100% защита :)

:chuckle::chuckle:
 
Всички сте едни хиени!Хората за вас го правят ,а не защото им е скучно и си нямат работа!Оценте поне на 1 човек труда!
С Васко си пиша често,но от скоро и му прая евала!
 
к'во се карате за някаф шибан уеб ... сигурен съм че ако си го сложа до 1-2 дена ще ме хакнат ... не разбрам за к'во се карате
 
Много ясно, че има сайт, невъзможен за хак, например на розабг(в .asp formata, прави се от от ДБ ^^), че му забравих името нек'во тъпо име имаше :D, Както и да е и с МуТоолз може пак да се постигне 100% защита, и с МуWeb може просто трябва да дадете пари на Mephisto и сайта няма да ви е хакнат поне 2 години :D :D :D :D

Е бати глупавото изказване .... честно човек... Какво като е asp ??? даже да е jsp пак може да се хакне все тая.... нали имам уеб на розабг, в него вместо да взима нещата от index.php то ги взима от home.php.... Да не говорим, че пари за Уеб на Mephisto или който и да е няма начин да дам!
 
Е бати глупавото изказване .... честно човек... Какво като е asp ??? даже да е jsp пак може да се хакне все тая.... нали имам уеб на розабг, в него вместо да взима нещата от index.php то ги взима от home.php.... Да не говорим, че пари за Уеб на Mephisto или който и да е няма начин да дам!

не съм много сигурен но си мисля че се бъркаш със сайта на Xtyling въпреки, че си приличат :D :)
 
Много ясно, че има сайт, невъзможен за хак, например на розабг(в .asp formata, прави се от от ДБ ^^), че му забравих името нек'во тъпо име имаше :D, Както и да е и с МуТоолз може пак да се постигне 100% защита, и с МуWeb може просто трябва да дадете пари на Mephisto и сайта няма да ви е хакнат поне 2 години :D :D :D :D

:D аве папи (rofl) иначе леба е прост темплате И секуре некав си там който сиг му е аднал 1 модул най много от гуйдове в даркстеам ....
 
еи а кога ше га качиш тоа уеб и колко прцента заштита има тоа уеб
 
Много ясно, че има сайт, невъзможен за хак, например на розабг(в .asp formata, прави се от от ДБ ^^), че му забравих името нек'во тъпо име имаше :D, Както и да е и с МуТоолз може пак да се постигне 100% защита, и с МуWeb може просто трябва да дадете пари на Mephisto и сайта няма да ви е хакнат поне 2 години :D :D :D :D

След 2 години му изтича лиценза ли (think)
Няма сайт 100% защита ;)
ако щя и asp да е каквото и да все ще се намери начин.
Говоря по принцип.
 
След 2 години му изтича лиценза ли (think)
Няма сайт 100% защита ;)
ако щя и asp да е каквото и да все ще се намери начин.
Говоря по принцип.

Оверих се сам в тва (doh) +1 ;)
 
1. не виждам мой кредити
2. 100% защита НЯМА вина ги има начин да се хакне
3. Evanescence я земи се скрий
 
Банален стана тоя темплейт бе човек...
 
айде кой ще помага на ебансенс (rofl)
 
костана тоа леб DarksWeb 0,4 кога ше е готов някои знаели ако някои знае да ми пише штото си тарся някои беб ако ми даде някои хубав леб ше го напрамя GM
 
Ми леб има у магазина ... Ти ут куе селу си ва ?
Леб щи дам имам Търновски и Един от Провдив по 1 лев съ !
Я чети правилата бе селяниноооо !!!!
 
Ми леб има у магазина ... Ти ут куе селу си ва ?
Леб щи дам имам Търновски и Един от Провдив по 1 лев съ !
Я чети правилата бе селяниноооо !!!!

Абе боклук, тебе още ли не са те баннали бе да ти еба майката проста? Само се заяждаш тук с хората... (punch)
 
Темичката е малко стара, но пиша по въпроса с 100%-товата защита (nqh)

П.П: Всичко което е измислено от човека, може да бъде разбито от човека! ;дд .. малко тъпо изказване, но ако вникнете в него ще разберете за какво говоря :)
 
Естествено, че има 100% защита. Защо никой не хаква гугъл?

Темичката е малко стара, но пиша по въпроса с 100%-товата защита (nqh)

П.П: Всичко което е измислено от човека, може да бъде разбито от човека! ;дд .. малко тъпо изказване, но ако вникнете в него ще разберете за какво говоря :)
Също така всяко действие има противодействие.
 
Last edited:
  • Like
Reactions: DarkMaster
Status
Not open for further replies.