[Dev] MuWeb 0.2

Status
Not open for further replies.

Evanescence

Active Member
Joined
Nov 16, 2008
Messages
171
Reaction score
116
Здр на всички направил сам саит които е 99% защитен "Бета Версия" демек на половина! Ако някои иска да помага и да дава идеи относно Саита ....
Ето ви и снимка!



Всички идеи предложения и др са доре дошли!
Credits For Now:
By Me :Evanescence and Some Modules /Bupyc , Omaru , ReaL/
 
  • Like
Reactions: darkkingh
Променете малко дизайна ! Ако искате помощ пишете
 
Здр на всички направил сам саит които е 99% защитен "Бета Версия" демек на половина!

Направил си темпле което е от... един познат уеб :) За защита няма да коментирам само ще те помоля да не ползваш/копираш/вземаш favicon.ico от DarksWeb!
 
Направил си темпле което е от... един познат уеб :) За защита няма да коментирам само ще те помоля да не ползваш/копираш/вземаш favicon.ico от DarksWeb!
xaxa почваме а? а ве Мухал ти тази фавикона сам я зел от EmeraldMu и внимаваи, като нензае6 си малчи!
 
xaxa почваме а? а ве Мухал ти тази фавикона сам я зел от EmeraldMu и внимаваи като нензае6 си малчи!

На Felix иконката е савсем различна :) просто си copy - paste от DarksWeb-а ;)
 
На felix иконката е савсем различна :) просто си copy - paste от darksweb-а ;)
Мисли си каквото искаш През К**а ми е!аз ако исках да земам копирам да сам зел всички модуло функции .... а не някакфа си икона! малчи си там ся и това е!
 
цтццт не разбрахте че няма да оберете овации като правите рескинове или ползвате muweb за основа направете нещо сами и нещо различно тогава,чак ми писна от един и същи сайт 1000 пъти качен не разбрахте ли че докато ползвате muweb ще ви дупчат с цел защита има много голяма дупка
 
  • Like
Reactions: vankata222
LiskO като релиизне неговия web ще го видим :)
 
Evanescence еи отворен я да не се дахаш ве к'фо се отлепяш на Васко ве човека си е прав а такива като теб П*Т*Й да се скриват!Да не коментирам как се правиш на "Хакер" по Скупе Ще ти сасипе сайта(Даркс Веба) Ще ти дропна.....shella.... Я Млакваи, че да не те намеря те начупа ве СМОТА*!И други път не копираи!Дори и картина та отгоре е от Веба на ОМАРО Фавакона е на Даркс Веба и .....
Просто (No Comment)!
 
Last edited:
Добре е ти го каза селянин!Аз нз не сам като тебе да се моля за Уеб саитове даже може да направиш 1 Свирка за да ти дадът на колко хора си се молил ^^ като бебе аре млукваи там
 
Еи Др*сък на кой сам се молил ве а ве кажи некой ве ти ми се моли да ти дам моя стария ВЕБ бе да недавам Хронология!!!!???????Не ми зей, че си пален бокл*к!!!!!
Просто Некои локне темата или да те банне за псуване!
 
Last edited:
Здр на всички направил сам саит които е 99% защитен "Бета Версия" демек на половина! Ако някои иска да помага и да дава идеи относно Саита ....
Ето ви и снимка!



Всички идеи предложения и др са доре дошли!
Credits For Now:
By Me :Evanescence and Some Modules /Bupyc , Omaru , ReaL/
Пич можеш ли да си кажеш скайп или да ме намериш vencito63 моляте от доста време търсих този уеб понеже стария имаше проблеми кажи си скайп или ме намери ... 10х предварително
 
цтццт не разбрахте че няма да оберете овации като правите рескинове или ползвате muweb за основа направете нещо сами и нещо различно тогава,чак ми писна от един и същи сайт 1000 пъти качен не разбрахте ли че докато ползвате muweb ще ви дупчат с цел защита има много голяма дупка
Напълно съм с теб. ^^
 
Пич? Пише с лилаво...?? ::^: Боже Господи.... А относно сайта.. или правете нещо като хората използвайки вашите глави.. празни или пълни.. все тая.. и вашите умения ако имате такива.. или не се захващайте изобщо да се мъчите да получавате кредит на чужд гръб... :bangin:.
 
@ Backo ти като имаш някав пръст в даркс уеб-а да не мислиш че си нещо повече от предишното лаино?
По темата,има някои които казват няма 100% защита,аз ще кажа че има!Ако си напишете всичко сами без да имате целта на мастър ако някои ви се отвори да го свалите.
Тогава вече ще си говорим дали няма 100% защита :)
 
Здравейте ак оискате вкарайте и мен може ви помогна с дисайна и малко с xss
 
omaruweb+reskin @_@ що си писал secure by evenacsence
 
Много ясно, че има сайт, невъзможен за хак, например на розабг(в .asp formata, прави се от от ДБ ^^), че му забравих името нек'во тъпо име имаше :D, Както и да е и с МуТоолз може пак да се постигне 100% защита, и с МуWeb може просто трябва да дадете пари на Mephisto и сайта няма да ви е хакнат поне 2 години :D :D :D :D
 
Status
Not open for further replies.