[AD] MassiveMu 99.62T Exp: 200x Drop: 70%

Що бе г-н отворен пред монитора ? Айде да ти кажа адрес и да ми дойдеш на гости да видиш как ще ти говоря а ?
Аз да ти дам да дойдеш искаш ли ? Някак си не ми се дават пари да идвам до вас, нито мисля да губя излишно време. Ако желаеш пиши ми на лично ;]
 
  • Like
Reactions: darkmagic
Аз да ти дам да дойдеш искаш ли ? Някак си не ми се дават пари да идвам до вас, нито мисля да губя излишно време. Ако желаеш пиши ми на лично ;]
няма кво да пиша налично имам желание да ГОЛЯМО ! Казвай адреса..
 
няма кво да пиша налично имам желание да ГОЛЯМО ! Казвай адреса..
Шумен, "Тича" 16 . Кафе пиеш ли ?
 
Шумен, "Тича" 16 . Кафе пиеш ли ?

Как го затапи (shit)

Внимавай да не дойде да те набиe :D:
 
Как го затапи (shit)

Внимавай да не дойде да те набиe :D:
А той да ме бие ли ще идва ?! Аз си мислех на кафе... нещо.
 
Как го затапи (shit)

Внимавай да не дойде да те набиe :D:
Не разбрах с кое точно ме затапи? Защото се садна и иска на кафе ли смешника? хаха
 
Не разбрах с кое точно ме затапи? Защото се садна и иска на кафе ли смешника? хаха

Айде отивай да го биеш (rofl)
 
палячовци смешни нещастни , сигурно вие сте тези които ме флуудите и ми спирате сайта и затова логично сте бан по IP и неможете да влезете , а и с тва хейтване ,че говорите глупости по темата ,че бил офлайн са пълен шит ! сайта си е онлайн както и сървъра в момента имам 26 онлайн смешници ! Тая сутрин с ГАЗ ли сте закусили (rofl) (finger)
Ай кажи ми ип-то е нещастник. За мен няма смисъл от флууд тъй като си реснеш апачето и пак ше вари сайта такачв флууда е безмислен за мен първо мисли тогава говори. Дай ми доказателства, че аз те флуудя.
 
Ай кажи ми ип-то е нещастник. За мен няма смисъл от флууд тъй като си реснеш апачето и пак ше вари сайта такачв флууда е безмислен за мен първо мисли тогава говори. Дай ми доказателства, че аз те флуудя.
Аз вече разбрах кой ме е флуудил :) Извинявам се ако съм те обвинил!
 

пхахахаахахахахахааахахаах (rofl) НЕ! (rofl)

Той с твоя тъп "развит" сървър ще се занимава да го флуди от завист вместо да си развива неговият "западнал" сървър! (rofl)

Не се излагай така :D По-добре въобще се откажи да спориш,никаде не си прав!
 
  • Like
Reactions: Advanter
пхахахаахахахахахааахахаах (rofl) НЕ! (rofl)

Той с твоя тъп "развит" сървър ще се занимава да го флуди от завист вместо да си развива неговият "западнал" сървър! (rofl)

Не се излагай така :D По-добре въобще се откажи да спориш,никаде не си прав!
х-ха-ха-ха-ха-аа вземи си легни малчо ;)
 
Момчета земете се разберете кой го флуди и си решете проблемите :) Ко се правите на интернет биячи (dull)
 
Момчета земете се разберете кой го флуди и си решете проблемите :) Ко се правите на интернет биячи (dull)
Ама не бе човек кво да се правя... Тоя хорси ли е къв е селянина.. влезнал ми в сървъра и говорел на пост аз ви хакнах сървъра а уууу видях му IP и го баннах по IP след като го баннах проблемите ми спряха с флууда :)
 
Ама не бе човек кво да се правя... Тоя хорси ли е къв е селянина.. влезнал ми в сървъра и говорел на пост аз ви хакнах сървъра а уууу видях му IP и го баннах по IP след като го баннах проблемите ми спряха с флууда :)

Тоя "хорси", ако беше той, флууда нямаше да спре, повярвай ми ;)
 
Тоя "хорси", ако беше той, флууда нямаше да спре, повярвай ми ;)
(rofl) Ама к'во ми го защитавате тоя мършавия ве.. бан IP и напрао флууда спря палячовци ;) ае стига сте ми говорили глупости ;)
 
А наясно ли си, че IP-то му е динамично?