[AD] MassiveMu 99.62T Exp: 200x Drop: 70%

Моята оценка е 100/10 :) Продължавайте нагоре!
 
  • Like
Reactions: Wasabi
30 постоянни онлайн играчи! Идеалка..
 
Вземи си едитни малко сайта, че точно на DevilMu стария, нищо не си му променил.
 
  • Like
Reactions: wave and darkmagic
Ами явно не сте прочели по-горни постове ,за да ми говорите такива глупости!
 
  • Like
Reactions: darkmagic
Няма значение, че чакате незнам си кой да ви напише нов уеб, че той може да стане след 2 години и все едно този сайт е ваш. Имайте уважение поне малко към собственика на сайта за това, че е дал да го ползвате..
 
Last edited:
Няма значение, че чакате незнам си кой да ви напише нов уеб, че той може да стане след 2 години и все едно този сайт е ваш. Имайте уважение поне малко към собственика на сайта за това, че е дал да го ползвате..
Ще сложа кредити най-отдоло!
 
  • Like
Reactions: darkmagic
вчера тоз Iwaylo беше 13 14 реса вечерта днес сутринта някъв 30 реса станал малко нереално изглежда това
 
вчера тоз Iwaylo беше 13 14 реса вечерта днес сутринта някъв 30 реса станал малко нереално изглежда това
Като не си лягат .. нормално да се развият бързо ;)
 
Каквото почукало - такова се обадило.
Edit: Offline ...
 
Last edited:
Путки майни я вижте офлайн ли е ?!?!?!?!? Яко ФЛОДЯТ мангалите завистливи :mad:
 
Путки майни я вижте офлайн ли е ?!?!?!?!? Яко ФЛОДЯТ мангалите завистливи :mad:
Путка майна ти си никой, че да говориш така! Колкото до сървъра няма сайт сървъра сигорно е офлайн. Сменете си хубавия сайт 5 годишните ви дупчат със флууд ^_^
 
палячовци смешни нещастни , сигурно вие сте тези които ме флуудите и ми спирате сайта и затова логично сте бан по IP и неможете да влезете , а и с тва хейтване ,че говорите глупости по темата ,че бил офлайн са пълен шит ! сайта си е онлайн както и сървъра в момента имам 26 онлайн смешници ! Тая сутрин с ГАЗ ли сте закусили (rofl) (finger)
 
внимавай как ми говориш момче ;]
Що бе г-н отворен пред монитора ? Айде да ти кажа адрес и да ми дойдеш на гости да видиш как ще ти говоря а ?