[Guide] Install WebShop

Отваряш login.php натискаш ctrl+f пишеш Escapemu Webshop или там както е кръстено цъкаш на Find намираш го едитваш го и си готов ...

мерси (heidy) ;)
 
Добър вечер! Извинявам се но днес се хванах да правя сървър, инсталирах уебшопа всичко е добре но всички предмети са до +11 а аз искам да ги направя +13.Как може да стане това без да си играя 1 по 1 да ги променям? Също така от wshconf.php е зададено да са до +13 но никаква промяна.Нов съм в тази област и се извинявам отново ако не съм задал правилно въпроса.
 
Дръпни си уебшоп за по-висока версия или просто ги прави ръчно :)
 
Добър вечер! Извинявам се но днес се хванах да правя сървър, инсталирах уебшопа всичко е добре но всички предмети са до +11 а аз искам да ги направя +13.Как може да стане това без да си играя 1 по 1 да ги променям? Също така от wshconf.php е зададено да са до +13 но никаква промяна.Нов съм в тази област и се извинявам отново ако не съм задал правилно въпроса.

Влизаш в wsconf.php и търсиш $webshop['limit']['item_level']. Променяш 11 с 13 и готово.
 
Влизаш в wsconf.php и търсиш $webshop['limit']['item_level']. Променяш 11 с 13 и готово.
В горния пост съм написал, че в wsconf.php е зададено да е на 13.Не иска да се промени просто, не знам що така.
 
В горния пост съм написал, че в wsconf.php е зададено да е на 13.Не иска да се промени просто, не знам що така.

в Query Analyzer сложи това
Code:
UPDATE WebShop SET maxitlv=13
 
Извинявам се но открих още нещо.Предметите нямат опцията skill.Как да я добавя на всички итеми наведнъж вместо да си играя 1по1.
 
При мен няма итеми някой хелп ?
 
Оправих проблема с итемите но се появи още 1 проблем и тои е следния:Нагласям итемите да са с 2 опции и после искам да си добавя итем и ми изписва че неможе повече от 2 опции но в случая може!Някои дами помогне ако може !
 
Code:
$webshop['misc']['admins']        = 'Потребителското име което ще е администратор';                // Admin1,Admin2, ...
 
  • Like
Reactions: potrebitelq
След това си отворете Start/All Programs/Microsoft SQL Server/Query Analyzer
и ваведете следните скриптове който ще намерите в ./webshop/install
1. create_tables.sql
2. create_proc.sql
3. webshop.sql

- Или текстово:

Отваряте първо create_tables.sql copy текста от там и го paste в Query Analyzer и после F5
Отваряте create_proc.sqlcopy текста от там и го paste в Query Analyzer и после F5
Отваряте webshop.sql copy текста от там и го paste в Query Analyzer и после F5

Може ли по-подробно обяснение за това къде се слагат че досега не съм отварял Query-то. Excuse me i am new ....
 
имам проблем не ми отваря итемите що така ?
 
have a problem enybadi have buy 140000 points for 1 credit pryce webshop is 5points=1credit haw is posibile this is the log. Bought 5+140000 point(s) sory for my bad english
 
имам проблем не ми отваря итемите що така ?

След това си отворете Start/All Programs/Microsoft SQL Server/Query Analyzer
и ваведете следните скриптове който ще намерите в ./webshop/install
1. create_tables.sql
2. create_proc.sql
3. webshop.sql

- Или текстово:

Отваряте първо create_tables.sql copy текста от там и го paste в Query Analyzer и после F5
Отваряте create_proc.sqlcopy текста от там и го paste в Query Analyzer и после F5
Отваряте webshop.sql copy текста от там и го paste в Query Analyzer и после F5
 
Last edited:
Момчета някой ако може да ми помогне качвам си WebShopa и влизам в сайта сичко окай цъкам на итеми и нищи няма никакви итеми можели да ми помогнете?..