[Guide] Install WebShop

Може преди това да си ги вкарвал.
 
абе што ми дава No items found in this category
 
да ама слагам неще да иде там в sql server що така
 
хора уебшоп за с3 еп1 или поне само инстал някой може ли да даде линк за доун ?
 
Незнам дали тук е мястото да напиша, че едно време нямаше donate за сърварите... Хората ги потдържаха и се радваха когато нови хора се зарибяват... Немога да разбера как се появи тази мода всеки сървар да има уеб-шоп и да предлага безумни курсове за кредитир, което автоматично предоставя възможност на некадърни играчи с по-широко разтояние между пръстите да продуцират имби и да вдигат бан от същите тях... Лично мое мнение е, че ако човек иска да дари пари за благото на сървъра би го направил и без да взима нещо в замяна. Да, разбира се тогава ще намалеят малко и приходите от така наречения donate, но в крайна сметка играта ще запази смисъла си.... (неможах да се въздържа, все пак браво за старанието)
 
Всички дадени webshop-чета ли са защитени?
 
The WebShop Script in query analyzer in what db paste it? in master?
 
how to edit change class code like battle master code 19 because its not default like others
 
how to fix this?


Verifying required extensions: OK

Warning: mssql_query() [function.mssql-query]: message: There is already an object named 'MEMB_CREDITS' in the database. (severity 16) in E:\xampp\htdocs\mu\webshop\install\index.php on line 32

Warning: mssql_query() [function.mssql-query]: message: There is already an object named 'XCredits' in the database. (severity 16) in E:\xampp\htdocs\mu\webshop\install\index.php on line 39

Warning: mssql_query() [function.mssql-query]: Query failed in E:\xampp\htdocs\mu\webshop\install\index.php on line 39

Warning: mssql_query() [function.mssql-query]: message: Invalid object name 'WebShop'. (severity 16) in E:\xampp\htdocs\mu\webshop\install\index.php on line 46

Warning: mssql_query() [function.mssql-query]: Query failed in E:\xampp\htdocs\mu\webshop\install\index.php on line 46
Your WebShop is now ready !! Enjoy!
Closing access to installation...
Successfully restricted the access to the install
 
Трябва ми WebShop за версия 98c, някой има ли?
 
инсталирах всичко направих по урока версиата ми е 97д ама като влезна вебсхопа като натисна варху Мацес например за да зема итем ми пише No items found in this category
че няма такув итем моля поомгнете
 
инсталирах всичко направих по урока версиата ми е 97д ама като влезна вебсхопа като натисна варху Мацес например за да зема итем ми пише No items found in this category
че няма такув итем моля поомгнете
Въпрос ? ? ?


Всичко зависи от итемите който си копирал от файла Webshop от папка инстал.Тъй като имаш проблем със итемите копирай пак съдаржанието от файла Webshop и ги вкарай във Query Analyzer
това са ти итемите :).
Отговор ! ! !
 
Last edited:
нестава пробвах даже инсталирах на ново SQL servera и пак така
плс някоъ да помогне
 
Аз имам проблем.Когато избера да се добавят предмети с максимум 2 excellent options, когато цъкнеш 3 ти се показва прозорец, че не може повече от 2 опции, но след като цъкнеш ОК на този прозорец, тикчето на 3-тата опция си седи и когато поръчаш итема идва с 3 excellent options.И така може да се поръчват фул предмети, а искам с максимум 2 опции.Нагласил съм го от "wshconf".
$webshop['limit']['item_excellent'] = 2; // Max excellent options an item can have (Default: 6)
Ето този ред.Някакво решение на проблема има ли?
 
защото цакаш да има Лък това не го отчита за опция :)
 
Пробвах да адна итем с фул опции, като е забранено да има повече от 2 опции, е - стана ...
Проблема е другаде явно.Лък не го броя за excellent option.Давам ти пример:
Цъкан на rate,ref и после на dd появява се прозореца, че е забранено повече от 2 опции, цъкам ОК на прозореца и тикчето на опцията си остава, след като цъкна да добави итема се добавя с rate ref dd.Така може да се добави и фул итем, а съм забранил повече от 2 опции.
 
Аз имам проблем.Когато избера да се добавят предмети с максимум 2 excellent options, когато цъкнеш 3 ти се показва прозорец, че не може повече от 2 опции, но след като цъкнеш ОК на този прозорец, тикчето на 3-тата опция си седи и когато поръчаш итема идва с 3 excellent options.И така може да се поръчват фул предмети, а искам с максимум 2 опции.Нагласил съм го от "wshconf".
$webshop['limit']['item_excellent'] = 2; // Max excellent options an item can have (Default: 6)

Ето този ред.Някакво решение на проблема има ли?
HELP