[Dev] InspiredWeb 0.1

несе съмнявай в eXTenTioN ! Може да не е днес но поне ще го релисне за разлика от други
 
  • Like
Reactions: DarkMaster
Аз предлагам да не са впрягате много момчето няя да го релисне
тай че аи стиа спамили, че ми е нервно...
Ох човек почваш да ми лазиш по нервите .... Да може да разбираш PHP или там квот разбираш дедазнам Ма ти кат човек си ........ Ти ако не е твоете най-доброто неможе и ext е супер пич не е кат некои хора споделя с нас пича можеше си задържи OpenMuWeba ма не го направи ... ? Според мен те е яд, че уеба ще бъде страхотен. Пък и както каза EXT уеба попрницип го завършва в последните часове? Само пускаш ненужни коментари ...
Ти си 1 самохвалко ....
Виш се
и тук
 
Last edited:
Уеба още не е готов поради здравослови причини :( еи сега ще го почна малко и ви обещавам че утре ще е готов...
Извинявам се :(

За да ви утеша малко смятам да вклуча в уеба малко и Ajax :)
 
Last edited:
  • Like
Reactions: hdimitrov
Уеба още не е готов поради здравослови причини :( еи сега ще го почна малко и ви обещавам че утре ще е готов...
Извинявам се :(

За да ви утеша малко смятам да вклуча в уеба малко и Ajax :)

спокойно бе Ex ни се бъзикаме работи спокойно важното е че ще завършиш проекта ;)
 
  • Like
Reactions: DarkMaster
1573270Q.jpg


Тъй като не беше спазен срока сме длъжни да ти лепнем един печат.
 
1573270Q.jpg


Тъй като не беше спазен срока сме длъжни да ти лепнем един печат.

И ти да се обадиш ... Момчето се извини и е бил болен ти кво искаш? Да го направи ? Бе.... само се заяждате ...Нали ще го сподели ? Кво те бърка тебе дали няма да е днес а ще е утре ? DarksWeba 0.4 кат се бави ти що не ходиш там да лепиш печати ? Те се бавят с 2 месеца момчето е било болно и 1 ден каза, че ще се бави.Ба много мразя така ....
 
Last edited:
Пак че поне не та мързи да пуснеш компа.Аз като съм болен ме мързи да гледам :Д;д
 
Като с нищо не допринасяте, поне си мълчете!
 
1573270Q.jpg


Тъй като не беше спазен срока сме длъжни да ти лепнем един печат.

Ти на човека пари даваш ли му ? не нали ... Еми поне не му дръж сметка !
По темата Сайта иглежда много добре ...
 
1573270Q.jpg


Тъй като не беше спазен срока сме длъжни да ти лепнем един печат.

Ей, келешче.
Видя, че не ти минаваха номерата в bz forum-а и те баннах и си домъкна задника тука.
Не се виждаш каква си отрепка, а ходиш да обвиняваш другите.
 
Ей, келешче.
Видя, че не ти минаваха номерата в bz forum-а и те баннах и си домъкна задника тука.
Не се виждаш каква си отрепка, а ходиш да обвиняваш другите.

rofl.pwnt-spray.gif
 
Еи сега до 2 часа ще го реласе просто еи сега се върнах от тренеровка :)
 
Опа извинявам се .. малко ще позакаснея че излезе 1 работа :) тази вечер като се пребра ще го довърша останаха само:
Reset,Grand Reset,warp,fix stats,change email,change password,lostpassword,clear warehouse Модулите и няколко допълнения в Html-a :)
 
Браво , според мен тва е човека може би малко се е забавил , но важното е че се е потрудил и ще го релийс. Нека уважаваме труда на другите. :)
 
Ей, келешче.
Видя, че не ти минаваха номерата в bz forum-а и те баннах и си домъкна задника тука.
Не се виждаш каква си отрепка, а ходиш да обвиняваш другите.

Келешче е бащати е 14-15 годишен мърлю.
И нямам нито 1 бан в батлезоне и като цецо е залупен
да напрай най-големия боклук админ.
Не знай много пиклио малак.
1,800 поста не те прават нищо повече от един грозен малак спамер !

Този печат го дадох ей така за к*р ^^
 
Last edited:
Келешче е бащати е 14-15 годишен мърлю.
И нямам нито 1 бан в батлезоне и като цецо е залупен
да напрай най-големия боклук админ.
Не знай много пиклио малак.

Този печат го дадох ей така за к*р ^^
14-15 годишен? (rofl) ти май незнаеш БЗ от колко време съществува, смешнико такъв.И стига го обръщa на спам в тази тема.. има си говорилня и скайп за тази цел ...
По темата : чакаме сайта с нетърпение (rock)
 
sNG e на 14-15 ... като неразбираш да четеш не пиши пръдлио
 
sNG e на 14-15 ... като неразбираш да четеш не пиши пръдлио

ей льольо мърш*в ти за ProGame чувал ли си ? Също така чувал ли си, че БЗ го има от преди да се родиш?
 
Bo$cH37o
only two words xD

Fuck off

btw. Уеба еи сега ще го почна пак и тази вечер ще го реласе :) ще се постарая да е колкото може по бързо !
 
  • Like
Reactions: hdimitrov