[Dev] InspiredWeb 0.1

DrakeMu Style :D

хахахахахахахахахаха (rofl)(rofl)(rofl) Изръси лафа ^^(rofl)(rofl)
Нищо общо с DrakeMu Няма да има ^^ хаха
само дето и 2-мата сме крали темплатес от Zhyper ^^
 
хубав е ама ще го рилеисваш ли ?
 
хахахахахахахахахаха (rofl)(rofl)(rofl) Изръси лафа ^^(rofl)(rofl)
Нищо общо с DrakeMu Няма да има ^^ хаха
само дето и 2-мата сме крали темплатес от Zhyper ^^
това исках да кажа че ползавте един и същи design а ще ше да е хубаво да е нещо оригинално но както и да е
 
А е измекяр тъп.
Ти си крал от Зайпера, аз не съм, моя код е къде къде пред тоя
на зайпера и тапаци като тебе.
Па и нагло копеленце бе... отвоен не се види, че е келеме от сякъде
само копира ми и спори....
 
хахахахахахахахахаха (rofl)(rofl)(rofl) Изръси лафа ^^(rofl)(rofl)
Нищо общо с DrakeMu Няма да има ^^ хаха
само дето и 2-мата сме крали темплатес от Zhyper ^^

А и по скоро има доста общо с дрейка бих казал.
Само Кода е различен и бекграунда нз как си го праил,
аз немоа си повторя валиациите, ма ти ги напраи 1към1 евалата...
Нема 2ри като тебе копирач

А е 3-4 дизайна напраих сичките ги копна.
Па и всеки път говориш... ооо то нищо общо няма,
нали те виждаме всички кво праиш е кого заблуждаваш ?
себе си ?
(rofl)
 
абе и дрейка и тфа е копирано на играча му е през чепа гошо ли е писал кода пешо ли го е писал млъкнете вече се карате колкото и дрейк толкова и тоя е крал само кода е друк...
 
абе и дрейка и тфа е копитано на играча му е през чепа гошо ли е писал кода пешо ли го е писал млъкнете вече се карате колкото и дрейк толкова и тоя е крал само кода е друк...

Е да си измили нещо негово, закво всичко тряя да е като мойто (speechless)
Да си го напраи кат зайпера кат иска... ма го е напраил кат дрейка...
 
еи путка маина кво сам крал от тебе бе боклук?? маикати да еба проста сляп ли си или имаш проблеми с очите маикати саката! Кво общо има моя уеб с твоя бе боклук ?? Маикати тъпа земи си го наври в устата и млакни вече ве чикиджия ! аи пътят боклук!! :mad::mad::mad::mad::mad::mad:

ша копирам маикати накрая ...

И кое мое да измисля ве лаинарче твоито не е ли копирано от Zhyper бе путка маина (think) а ве балук да ти еба маикати разпорена .. аи даиде ми 100 Infractiona ako iskate
 
Last edited:
То май според NIKER всеки копира от него .... пък и да копира невиждам къде е забранено ? То ако е до копиране и ти си копирал може, да е 1 image 1 код но си копирал ... Иначе до уеба според мен ще е страхотен
 
еи путка маина кво сам крал от тебе бе боклук?? маикати да еба проста сляп ли си или имаш проблеми с очите маикати саката! Кво общо има моя уеб с твоя бе боклук ?? Маикати тъпа земи си го наври в устата и млакни вече ве чикиджия ! аи пътят боклук!! :mad::mad::mad::mad::mad::mad:

ша копирам маикати накрая ...

И кое мое да измисля ве лаинарче твоито не е ли копирано от Zhyper бе путка маина (think) а ве балук да ти еба маикати разпорена .. аи даиде ми 100 Infractiona ako iskate

Ми не е толко ти и разбира главата.
"даиде" му 10000 Infractiona
Грамота, срамота.... и си мълчи че ще дойда до карлово да та напрая на розово масло, фешанче грозно, кво си я пуснал тая коса
да си криеш лицето (rofl) (chuckle).
П.с. ай стига нема да спамя повече.... говори си квото искаш...
се един и същ боклук си оставаш
 
То май според NIKER всеки копира от него .... пък и да копира невиждам къде е забранено ? То ако е до копиране и ти си копирал може, да е 1 image 1 код но си копирал ... Иначе до уеба според мен ще е страхотен

+1
 
Ми не е толко ти и разбира главата.
"даиде" му 10000 Infractiona
Грамота, срамота.... и си мълчи че ще дойда до карлово да та напрая на розово масло, фешанче грозно, кво си я пуснал тая коса
да си криеш лицето (rofl) (chuckle).
П.с. ай стига нема да спамя повече.... говори си квото искаш...
се един и същ боклук си оставаш

Аре ела ве боклук маиакти проста да еба ! Щи одара 1 ша напраиш Онлайн връзка с монитора ве мангал !
И за косата вече я махнах щото маикати не ма харесва така ^^
 
Е да си измили нещо негово, закво всичко тряя да е като мойто (speechless)
Да си го напраи кат зайпера кат иска... ма го е напраил кат дрейка...

Нали знаеш най-доброто винаги се копира да ти е през хуя
 
  • Like
Reactions: kefajiq
Нали знаеш най-доброто винаги се копира да ти е през хуя

Въпроса е че не сам го копирал от него ^^
Има десетки такива саитове с този Template ^^
А и на тва отгоре Темплате-а Го е копирал и тои , само кадето го е ят че ще направя нещо по добро от неговото и което ще го има свободно в интернет :)