[AD] InsertMU Season IV Exp: 99999x Drop: 88%

Status
Not open for further replies.
исках да го едитна и по погрешка , ммм най-вече го сменихме защото както винаги всички краднат ... дано сега тоя да не крадете отново.
а и зарежда 100 пъти по бързо от стария


хахахаха, да не казваш ,че е ваш уеба ?
 
тоя уеб е специялно направен за 1.01е версия ;) и не е техен
 
боже господи,пресвета дево от гуадалупе.Вие от най-насрания на най-насрания сайт сте се шибнали бе.Как може да използваш iframe за сайт тва е най,най,най,най-лошата идея някога като искате ефектно зареждане,бързо и без да релоадва използвай малко ajax/xajax/sajax/hajax
 
боже господи,пресвета дево от гуадалупе.вие от най-насрания на най-насрания сайт сте се шибнали бе.как може да използваш iframe за сайт тва е най,най,най,най-лошата идея някога като искате ефектно зареждане,бързо и без да релоадва използвай малко ajax/xajax/sajax/hajax

аз ползвам само десигн-а на сайта всички файлове са мои. разгледаи го малко
 
сайта ме кефи 10 / 10
сървъра 1/10 не ме кефат сървъри с 99999 експ :)
 
lol is muweb8??? or what i like the style 10/10
 
Нов Рекорд на InsertMU !!РЕАЛНИ!! Users Online: 305 на 24.06.2009 19;25


Да ни е честито
 
и с времето ще се увеличават ;]
 
честно казано новия дизайн не ми допада толкова ,но пак зарежда по-бързо сайта. браво ,гледам наскоро зехте да имате по 240~300 човека он-лайн ,което е много добре. също така имам един въпрос нали омару хоства сървъра с него сме на един интернет ,но защо ми зарежда толкова бавно сайта???
 
честно казано новия дизайн не ми допада толкова ,но пак зарежда по-бързо сайта. браво ,гледам наскоро зехте да имате по 240~300 човека он-лайн ,което е много добре. също така имам един въпрос нали омару хоства сървъра с него сме на един интернет ,но защо ми зарежда толкова бавно сайта???

Сайта зарежда, рядко бавно но когато зарежда бавно то е от това че Apache-to не издържа като има по 100-150 човека онлайн в сайта.
Процесора не слиза от 100%
 
вече и с предмети на фулл в лоренциа ( наи слабите сетове за всички герои)
 
с Mephisto най-сетне успяхме да направим услуга за над 50 страни ]:)
 
с mephisto най-сетне успяхме да направим услуга за над 50 страни ]:)


а брао, се треа черпиш една бира....
 
Xax браво ама тряя и da черпиш за новия дизайн (wasntme)
 
xax браво ама тряя и da черпиш за новия дизайн (wasntme)


чакай,чакай,чакай сега... първо ще черпи за новата придобивка, а след това ще му споменем и за дизайна и оп, ще си лепнем нова черпяфка....
 
мале мале черпявки то маи ще тряя цяла каса а ? :д
 
афтер моляте стига ми спами темата
 
тоя сървър все 1 от китай го държиш толкоз бавно зарежда, че няма повече на къде и най-тъпото е направено, че като си в парти качваш повече от колкото като не си в парти ...
 
Status
Not open for further replies.