[AD] InsertMU Season IV Exp: 99999x Drop: 88%

Status
Not open for further replies.
Лого-то е малко променено вече :)
 
InsertMU Team Сме намислили да сме единствения български сървър който НИКОГА по никакви обстоятелства не е / няма да бъде рестартиран.
Вече е онлайн 7 месеца и не е рестартиран и не мислим никога да бъде рескан поне докато можем да го подържаме.
Идеята е че всеки който направи силен герой примерно може да си почне нов , и постояно идват нови и нови хора.Пък и за мене хората който са си вадили очите по цял ден да играят и най-накрая всичко да бъде на вятъра е най-голямата тъпотия.

Кажете си мненията.
Благодаря

InsertMu
Omaru , Bupyc™
 
Last edited:
никога е невъзможно както сам се досещаш, но поне за 1 2 3 години е добре.. понеже някой път не зависи всичко от човек
 
Идва момент, когато сървърът запада, появяват се бъгове или излиза нова версия, която изисква нови дата бази. Много е пресилена тази дум "никога". Най-малкото, което е, че може да стане нещо с хард диска и всичко да отиде по дяволите. Тогава потребители няма да ги интересува дали Вие сте го рестартирали или е технически проблем. :shake:
 
Логото е яко .
"Omaru" трябва да ме научиш на флаш :) ок ? xD
 
Идва момент, когато сървърът запада, появяват се бъгове или излиза нова версия, която изисква нови дата бази. Много е пресилена тази дум "никога". Най-малкото, което е, че може да стане нещо с хард диска и всичко да отиде по дяволите. Тогава потребители няма да ги интересува дали Вие сте го рестартирали или е технически проблем. :shake:

1. Ние си ги оправаме както виждаш.
2. Всеки ден правим бек уп на флашка ако ще къщата да гръмне сървъра не се губи :)
 
add to nerealniq's reputation report post
talking unstoppablamu - today, 12:40 am
-unstoppable mu hard server
-website- http://unstoppable-mu.sytes.net/
-no stop server forever online
-exp-150x
-drop-50%
-spowns-arena,davias,lt7,icarus dr.
-no lag
-webshop on
-vote for server and give 30credits
-administrators- dea7t,nerealniq

При4ети правилата и тогава рекламираи сервера си в на другите темите.
 
Оправете си сървъра неможе се влезе много лаг, много нещо. Иначе сървърчето ме кефи :) :chuckle:
 
Last edited:
Омару можеш ли ми направиш 1 лого InsertMu Player ако да намери ма на скаип x3r0bk
 
Сървъра е Update с Нов GameServer Never Crash. Пожелавам ви приятна игра ;)
 
Bupyc сегашния ти Уеб е от Омару нее копие ще може ли да остана с него ?
 
е защо ми изтри мнението кфо толко сам направил просто казах че новият не ми харесва старият е най-добър от всички уебове (за мен )
 
исках да го едитна и по погрешка , ммм най-вече го сменихме защото както винаги всички краднат ... дано сега тоя да не крадете отново.
а и зарежда 100 пъти по бързо от стария
 
Status
Not open for further replies.