[Game] Историята на Nick Name-a ви

crazyboy

New Member
Joined
Aug 21, 2008
Messages
2,110
Reaction score
496
Играта е проста пишете как или кой ви е измислил ника и преди колко време
 
Pich в IRC и Backo из форумите :)
Pich ми го измисли една "кака", казва се ladytanq "Таня" понеже съм много готан (blush)
А Backo си го измислих аз понеже така се казвам :)

м/у другото ника в IRC Backo бе мой, но го дадох да се ползва от един пич от Буграс :)
 
PLMN 1 в цс ми го измисли преди 5 години,защото знаеше ,че се казвам пламен :D
 
Пиша се Damian защото се казвам Дамян. Предпочитам хората да ме знаят с истинското ми име отколкото с прякор.
 
singer -> SNG
Историята на ника ми... един ден.. както рових из нещата на сестра ми, открих картичка, на която пишеше някви пожелания за Рожденният й ден.. и там пишеше нещо си "singer" и от там ;):
 
Преди няколко години, докато играех CS, нали има различни звуци и един от тях беше Ludicrous (което се превежда смешен, нелеп, абсурден), но естествено тогава не знаех как се пише и какво означава, та реших да го напиша както аз си искам и ето го. Не във всички игри или сайтове се пиша така, но в повечето.
 
pafa7a от една приятелка :) другите ми са : pufi,mufi,gufi и те :D
paf4o - NoFeaR
 
Last edited:
Пиша се Damian защото се казвам Дамян. Предпочитам хората да ме знаят с истинското ми име отколкото с прякор.

ее разкажи по-добре за Agent007 :D
 
Моя идва от един филм за елфовете. Dark Irona Elven, на кратко DarkElven :)
 
преди време имаше една стая за чат в DC++ казваше се Close DC Hub, беше на едно приятелче което ползваше ник- eXecute® и в чат стята имаше разни постове, беше си ги кръстил с различни имена като: LucifeR, aRchangeL, Demon, Hunter и т.н.
И така де на мен ми беше дал поста - aRchangeL и доста дълго време ползвах този ник и все още го ползвам на места, но той пред 2 или 3 години не помня вече, спря да ползва неговия си ник: eXecuteR и ми каза ако искам да го ползвам. От там тръгна всичко и до ден днешен ползвам този nickname :)
 
Четох едно списание и там имаше история за племе дето се казва Neo и от там го видях и самичък си добавих Game
А за другия ми nick Kyzmov от фамилията ми
 
misho_rb - Михаил се казвам, а това РБ е за РЕБРОВО ! XD
 
ivowe3 щот ivowe и ivowe2 ги баннаха на ДангерЛинк ОРИГИНАЛНИЯ :Д
 
хамлет.. незнам от къде ми дойде, когато се регистрирах тук .. може би от това, че на всички други места се пиша Ha4yC и исках нещо ново..
Ha4yC - идва от начос но понеже незнаех как се пише взех че го написах с y ии ...
 
Видях на една коля пишеше СОД Security та от там ....
 
  • Like
Reactions: mi7aka2
ThugLife ами значи преди слушах тупак и от там пееше нещо за thug life - като гангстерският му живот и какъв е бил като е бил в гетото ли ко беше че е убивал и т.н (тва не е от значение) та като го слушах и повтаряше thug life thug life и моят ник бяха го копирали в муто и в още една MMORPG на която не и помня името и се написах Thug Life но нямаше как да стане с разстояние и го написах слято и до сега се пиша така..
 
Както си доях овците и едната "извика"
- mi7akaaaa
и те тека (speechless)
 
  • Like
Reactions: s0m3DaY
ThugLife ами значи преди слушах тупак и от там пееше нещо за thug life - като гангстерският му живот и какъв е бил като е бил в гетото ли ко беше че е убивал и т.н (тва не е от значение) та като го слушах и повтаряше thug life thug life и моят ник бяха го копирали в муто и в още една MMORPG на която не и помня името и се написах Thug Life но нямаше как да стане с разстояние и го написах слято и до сега се пиша така..

Thug Lifе е съкратено от:
the hate u give to little infants fuck everybody
 
Преди няколко години, докато играех CS, нали има различни звуци и един от тях беше Ludicrous (което се превежда смешен, нелеп, абсурден), но естествено тогава не знаех как се пише и какво означава, та реших да го напиша както аз си искам и ето го. Не във всички игри или сайтове се пиша така, но в повечето.

аз мисля че така се пише ludicrous