[Release] DarksWeb 0.3 UPDATE

много сам доволен от Саита мс Мемос бравоо
 
От къде да настроим левел на рестарт,дали да се чистят точките и така нататък ?
 
Имам идея за templates (3) защо не сложите някои необходими модоли като на пример ( 0nline , Admins , ( Да има воте за ( зен , кредити ) малко нови идеи да има :) или примерно да сложите ( 1-5 ресет - 300 левел ресета ; 5-10 - 310 левел ресета или също така и за зен или смени раса за определено количество зен или ресет стац за определено количество зен според мене ако ги има тия работи сайта няма да има стигане ;]
 
Имам идея за templates (3) защо не сложите някои необходими модоли като на пример ( 0nline , Admins , ( Да има воте за ( зен , кредити ) малко нови идеи да има :) или примерно да сложите ( 1-5 ресет - 300 левел ресета ; 5-10 - 310 левел ресета или също така и за зен или смени раса за определено количество зен или ресет стац за определено количество зен според мене ако ги има тия работи сайта няма да има стигане ;]

Resets Stats вече го има
това с Resets Level и Resets Zen е няколко if(){} можеш и сам да го направиш стига да видиш няколко урока
колкото до vote for credits/zen може и да сложа но нищо не обещавам се пак има предостатъчно качени

#UPDATE 3
 
Last edited:
  • Like
Reactions: suh1q and ivowe3
Ами да питам как мога да си махна Grand Reset от LOGIN AREA !
 
Ами да питам как мога да си махна Grand Reset от LOGIN AREA !

templates/?/header.php

? е номера/името на дизайна който ползваш
 
Мемос брат може ли да ми кажеш как да го направя това ресет статс да е с стонета или кредити примерно ? благодаря предварително
 
How can i make GM's no show ranking?

and thanks for web.. :)
 
How can i make GM's no show ranking?

and thanks for web.. :)

go to modules/rankings.php and change this:
PHP:
$query = mssql_query("SELECT TOP 20 Name,Class,cLevel,Resets,Money,PKcount,PkLevel,AccountID,GrandResets FROM Character ORDER BY GrandResets DESC,Resets DESC,cLevel DESC");
to:
PHP:
$query = mssql_query("SELECT TOP 20 Name,Class,cLevel,Resets,Money,PKcount,PkLevel,AccountID,GrandResets FROM Character WHERE ctlcode=0 ORDER BY GrandResets DESC,Resets DESC,cLevel DESC");

if you know how and where just add
Code:
WHERE ctlcode=0
 
  • Like
Reactions: Lucifer
Някои може ли да помогне

Warning: mssql_query() [function.mssql-query]: message: Invalid object name 'Character'. (severity 16) in C:\xampp\htdocs\index.php on line 564
 
Някои може ли да помогне

Warning: mssql_query() [function.mssql-query]: message: Invalid object name 'Character'. (severity 16) in C:\xampp\htdocs\index.php on line 564

или не си направил restore database
или някой ти е изтрил таблиците
 
Memos i get this error bro:
Warning: mssql_query() [function.mssql-query]: message: Invalid column name 'GrandResets'. (severity 16) in C:\xampp\htdocs\templates\1\footer.php on line 22

Warning: mssql_query() [function.mssql-query]: Query failed in C:\xampp\htdocs\templates\1\footer.php on line 22

Warning: mssql_num_rows(): supplied argument is not a valid MS SQL-result resource in C:\xampp\htdocs\templates\1\footer.php on line 33
 
или не си направил restore database
или някой ти е изтрил таблиците

Правя нова инсталация , нови database и пак е същото

Дори когато правя регистрация пише че е готово , но не е направена регистрацията
 
Правя нова инсталация , нови database и пак е същото

Дори когато правя регистрация пише че е готово , но не е направена регистрацията

пиши ми в скайпа да видя аз
skype: memos_93