[Release] DarksWeb 0.1 Reskined

Blacko

Active Member
Joined
Sep 18, 2009
Messages
288
Reaction score
113
a0eb19661c216a4a3f9eccd1c079b1a3.png


Download 1: DOX.bg - Файл организатор за лесно споделяне и съхранение на файлове
Download 2: 2shared - download darksweb20reskinedbyblackoBROWNEDITION.rar
Download 3:
Download 4: http://www.megaupload.com/?d=EHCGNSG0

Credits: [All rights reserved ©2009, DarksTeam [Reskined By Blacko!]

Njoy!! :)
 
Last edited:
  • Like
Reactions: f0und
Добре си се справил,но тоз син банер а и като гледам си директория в замунда/XXX мръснико (xaxa)
 
промяна на 2-3 имаге-та и css не може да се нарече рескин но добре си се справил и махни текста от логото :)
 
добре е но цветът не ми допада :)
 
мишок това е darksweb 0.1 :)

аве SeRino (heidy) мишок си ти ве виж а 4е си 11 годишно лапе .. секи го намразил сменил си ника на Dungeon-Hackera и се прави на разбира4

нау4ил как се прави сервер краде кредити даже и сервер неможеш направиш дал там некви пари купил дангера и се кефи...

ЗА НИЩТО НЕ СТАВАШ , ТАКАФ КРАДЕЦ ША СИ УМРЕШ НЕМОИ СИ ИЗМИСЛИ ИМЕ .. НЕ 4Е АЗ МОГА ДЕ.. АМА АЗ СИ ГО ПРИЗНАВАМ АЕ КЕФИ СЕ
мишка ша ми вика аз когат сам имал ПЦ ти си ска4ал от масата

(xaixai)(chesan)(katur)(xqx)
 
  • Like
Reactions: horsy
Момче не знаеш какво говориш :)
 
промяна на 2-3 имаге-та и css не може да се нарече рескин но добре си се справил и махни текста от логото :)

защо да махна надписа (think) нали е дарксуеб и добре е да се види с надписа по добре стои xD
 
за да могат другите да го надпишат или поне остави ПСД :)
 
Добре си се справил,но тоз син банер а и като гледам си директория в замунда/XXX мръснико (xaxa)


(nqh)
 
аа оставил сам още 1 лого без надпис :)
 
аве SeRino (heidy) мишок си ти ве виж а 4е си 11 годишно лапе .. секи го намразил сменил си ника на Dungeon-Hackera и се прави на разбира4

нау4ил как се прави сервер краде кредити даже и сервер неможеш направиш дал там некви пари купил дангера и се кефи...

ЗА НИЩТО НЕ СТАВАШ , ТАКАФ КРАДЕЦ ША СИ УМРЕШ НЕМОИ СИ ИЗМИСЛИ ИМЕ .. НЕ 4Е АЗ МОГА ДЕ.. АМА АЗ СИ ГО ПРИЗНАВАМ АЕ КЕФИ СЕ
мишка ша ми вика аз когат сам имал ПЦ ти си ска4ал от масата

(xaixai)(chesan)(katur)(xqx)
Ти си SeRino?
 
Незнам ама тоз Serino не бях чувал за него от 1 година и пак се заговори за него :D
 
А няма ли да е интересно, ако kalibg е тоя борсук серино?
 
Незнам ама тоз Serino не бях чувал за него от 1 година и пак се заговори за него :D

еми като секи го напрази какво искаш ест 4е ша си смени ника
поразтап4ете се малко пове4е и разберете 4е е тои!