Говорилня

по здрав съм станал аз неспирам да тренирам :) но съм качил и некое друго килце :) така мен ръката ми е над 57 см :)

57 см... това са 22 инча.. Ти да не си Дуейн 'Скалата' Джонсън под прикритие.. случайно така ?! :eh:
 
57 см... това са 22 инча.. Ти да не си Дуейн 'Скалата' Джонсън под прикритие.. случайно така ?! :eh:

Хахахахахахгахгахаа, 57 санта, хахаахахааххахахаххаха.
Не беее, той иска да каже, че клавиатурата му е 22".
 
ХАхаха Мога да ви кажа че точно теглото оказва влияние. Някъф дришлио 50 кила според вас ще бие ли някой 110-120 кила? За това в бойните изкуства категорийте се определят от теглото на играчите(тежка категория, etc). Аз може да съм 65 кила, 173 висок, ама няа капка сланина. Късам се от тренировки (чиста, нито протеини, нито l-carantine, абе без bullshit) Раката ми не е толко голяма, но е супер стегната. Можеш да имаш супер огромни мускули, но ако не си ги стегнал са само за красота :p
 
Дайте да сменим темата, че се комплексирам.. :D
Добро ви утро на всички (и скоро лека нощ от мен, тъй като сървърната машина умря заради автоматичните ъпдейти от Microsoft)!
 
Дайте да сменим темата, че се комплексирам.. :D
Добро ви утро на всички (и скоро лека нощ от мен, тъй като сървърната машина умря заради автоматичните ъпдейти от Microsoft)!

за тва има turn off automatic updates
 
тренирам без да спирам от 4 5 години вече :) а пък и съм много килограми кво да направа
 
Хахахахахахгахгахаа, 57 санта, хахаахахааххахахаххаха.
Не беее, той иска да каже, че клавиатурата му е 22".


СНГ знам че преличаш на нищо не случайно не слагаш снимка да те видим сигурно си некво парче кокал дето се дърви зад клавиатурата че му е най сигурното място да се прави на кой съм аз знаеш ли че твойто мнение за мен неструва и 1 стинка даже бих казал че неме интересува кой какво мисли това което аз си знам си го знам а това да ли вярваш или не ми е през оная раота!!!
 
Брато.. Не искам да се заяждам ама 57.. :О Та тя на Добри Делев който стана европейски шампион ръката е 56 има и снимки. Не прекаляваш ли мъничко ?
 
говора 57 когато я стегна да поясня
 
Ами да де. И аз това имам предвид има снимка по интернет Добри Делев стяга преди състезание ръката му е 56.. :О
 
ето ти снимка от лятото август месец

img1235j.jpg



тук съм 92 кг и не бях тренирал около 3 седмици но пък си на ваксъх после :)

нямам нова снимка да ти покажа не съм се снимал :)
 
в началото пиех протеини и креатин сега вече не ги ползвам защото нямам нужда от тях
 
СНГ знам че преличаш на нищо не случайно не слагаш снимка да те видим сигурно си некво парче кокал дето се дърви зад клавиатурата че му е най сигурното място да се прави на кой съм аз знаеш ли че твойто мнение за мен неструва и 1 стинка даже бих казал че неме интересува кой какво мисли това което аз си знам си го знам а това да ли вярваш или не ми е през оная раота!!!


Аз тренирам други мускули. Там , дето не мой да му сложиш протеини и креатини.
Дето има една приказка.. много добре ти приляга:
- Здрав като бик и също толкова умен.

Айде, чиба.
 
Аз тренирам други мускули. Там , дето не мой да му сложиш протеини и креатини.
Дето има една приказка.. много добре ти приляга:
- Здрав като бик и също толкова умен.

Айде, чиба.



май те настъпих извинявай не те видях!
 
Химия..

протеините и креатина не съвпада в така наречената група "химия" това са хранителни добавки... :) (има още неща които не съвпадат в тази група като на пример глутамин, таурин,амино киселини,BCAA, крео-алкалин, азота също... има още добавки които не съвпадат в тази група)