Говорилня

Да разбрах те благодаря ти много за всичко :)
 
Т'ва е грешка :) просто сложи $servID ето така да ти е $servID = $_REQUEST["servID"];
и ще ти показва за всички :)
Имай напредвид, че ако си сложил този скрипт за други държави ще дава и тези кредити които си написал в него и за тях ;)
Аз лично ползвам два скрипта които са ми за 800 и 300 монети :) като правя сумата за един смс да е еднаква за всички (е поне подщи еднаква) :)
 
Last edited:
Т'ва е грешка :) просто сложи $servID ето така да ти е $servID = $_REQUEST["servID"];
и ще ти показва за всички :)
Имай напредвид, че ако си сложил този скрипт за други държави ще дава и тези кредити които си написал в него и за тях ;)
Аз лично ползвам два скрипта които са ми за 800 и 300 монети :) като правя сумата за един смс да е еднаква за всички (е поне подщи еднаква) :)

и аз тва щях да кажа
 
То аз вече направих така .. по отделно играх си 2-3 часа :D
 
няма проблем адаш дам можеше и така ама като ползваш за различни кредити да дава :)
 
Скоро очаквайте и
EmpireMu Hard!!! Без WebShop!!!
 
Абе спорет мене е по правилно 1 по 1 файловете да ги правиш..
 
Цитирах теб ако не разбра... ( явно не знаеш кавичките за какво са ) И само да уточним аз пиша не говоря и ако имаш зор да ме "ограничиш" ела ти, аз не мисля да се разкарвам наляво надясно заради помак като теб. Парцал съм бил ^^. Майка ти по килима те събирала да те направи, плод на пиянска чекия си ти момче. Осъзнай се малко какво пишеш , стига си избивал комплекси във форумите. Имам правото да мисля, че Вирус е лайно и не можеш да ми промениш мнението. Не се мъчи.... ;]
Lainence si i to dosta golqmo (sun)
 
  • Like
Reactions: KR373N
Слави как сме бе каде утиде не съм те виждал от доста време..
 
сега ме слушай много внимателно парцаляк такък затварай си грозната уста щото ще дойда и просто нема ра разбереш как са те погребвали по добре не се занимавай с хора който първо не са ти в категория макарче за твойта категория трябва или да е детенце на 6 до 9 години защото на 10 години дете ще те смачка но то това не е важно за тези който четат но се пак мериси думите да не гризнеш нещо
Гледай ти да влезеш в моята категория да ме пуснат с теб. Ако ми имаш чак такъв мерак може и да измислим нещо... и вземи излез от тея филми с погребенията. Ако си навит на спаринг драсни на личен ще ти дам място и час ( удобен и за двама ни ) . Един съвет от мен: никога не подценявай противника, дори и да мислиш, че го познаваш много добре. Това е от мен повече по тази тема с теб няма да пишя, поради простата причина, че речника ти е твърде беден и в тези 4-5 поста повтаряш едно и също. Моля да бъда извинен от всички , които не бяха длъжни да ни четат простотиите ;]]
 
Може ли да попитам малко срамно но как да си сложа банер в Signature в ето този форум Empire Mu Online Forum
 
Last edited:
Слави как сме бе каде утиде не съм те виждал от доста време..

Дойде стана нещо, обещания а-у. Правилник спазвал ама се изложи е ся пак мизерий. Вълк кожа мени, нрава не. Пълен боклук си оставаш в очите на много
 
Гледай ти да влезеш в моята категория да ме пуснат с теб. Ако ми имаш чак такъв мерак може и да измислим нещо... и вземи излез от тея филми с погребенията. Ако си навит на спаринг драсни на личен ще ти дам място и час ( удобен и за двама ни ) . Един съвет от мен: никога не подценявай противника, дори и да мислиш, че го познаваш много добре. Това е от мен повече по тази тема с теб няма да пишя, поради простата причина, че речника ти е твърде беден и в тези 4-5 поста повтаряш едно и също. Моля да бъда извинен от всички , които не бяха длъжни да ни четат простотиите ;]]

добре бе можели да си толкова прост играй си децките работи неме забърквай с детинштените ти аре махни ми се от главата разгледай форума ще видиш снимка която е от преди 7 месеца сега сам по здрав там бях 95 кг сега съм 117 кг .... айде земи млъкни щото почваш да ми лазиш по нервичките !!!
 
добре бе можели да си толкова прост играй си децките работи неме забърквай с детинштените ти аре махни ми се от главата разгледай форума ще видиш снимка която е от преди 7 месеца сега сам по здрав там бях 95 кг сега съм 117 кг .... айде земи млъкни щото почваш да ми лазиш по нервичките !!!

По-здрав или по-дебел ? (rofl)
 
  • Like
Reactions: horsy
по здрав съм станал аз неспирам да тренирам :) но съм качил и некое друго килце :) така мен ръката ми е над 57 см :)