[AD] GGnetwork S8 Ep2 Exp: 5x Drop: 35%

Status
Not open for further replies.
първо внимавай как приказваш със боговете и второ има как да стане .
(rofl) точно при тебе няма как да стане щото домейна е кат теб а за шрифта да не говоря... за бог се има... (на смешниците)
 
мне мили мои фенове просто не виждам смисал да си пренатоварвам компютъра за сървър с 10 човека онлине.

Не Знам как ще си пренатовариш компютърa с 10 човека ONLINE ???
 
(facepalm)

със боговете

Не знам това фалшиво тип 13 годишна тинейджърка самочувствие от къде го изкарваш, но наистина твоята работа беше пародия ;) от началото, че и до сега.. Не знам за кой бог се взе тука, за какви фенове ми лафиш надявам се да е някакъв вид ирония и дори да е така не съм виждал по-глупаво нещо от това което видях в темата ти..
И ако си се надявал на повече от 10 човека онлайн, че дори се съмнявам да са били 10 ама както и да е си и много самонадеян, да има начин, но ти трябва много повече старание от това което беше вложил ти, за средства пък да не говорим, подготовката е ясна абе общо взето "фейл".. (facepalm)
 
първо внимавай как приказваш със боговете и второ има как да стане .


Разбира се че има как, ако вложиш труд и средства, неща който ти не беше направил за твоя сървър / сайт. ;):
И както казват хората приеми съвет: Ако си не сериозен не губи на хората времето ;):
 
Status
Not open for further replies.