[AD] GGnetwork S8 Ep2 Exp: 5x Drop: 35%

Status
Not open for further replies.

selyakk

Member
Joined
Apr 26, 2012
Messages
57
Reaction score
9
Server startup today 28/11/2014 20:00(GMT+2)

- Website: GGnetwork

- Ver - Season 8 episode 2
- Exp - 5
- Master exp - 10
- Drop - 35
- Points per lvl - bm,he,gm,summ (5 points - after marlon +1) dm,le,fm - 7 points
- DM(200)LE(250)SUMM(300)FM(350)
- Balanced PVP
- No fo items
- Hosted in Spain(Madrid)
- Server implementation features:
- All features of Season 1 / 2 / 3 / 4 / 5 / 6 / 7
- New Guild & Party Matching
- New Personal Shop Board
- New Personal Store
- New Master Skills
- New UI Support
- New Mini Event: The Snake Begins
- New Wings & Items
- New Transformation Rings
- Full Element System
- Full Cash Shop
- Socket Mix System
- 2.5 Level Wings
- Unique Settings
- Unique Features
- Speed Bug Fix
- 3D Camera

- And more...
 
Last edited:
Клиента ще бъде добавен на 27/11/2014 регистрациите са отворени заповядаите..
 
Last edited:
Моят съвет е да освежиш сайта мъничко, а оценката 10 :) Успех!
 
  • Like
Reactions: selyakk
Шареното по сайта и в темата не ми харесва.

Всеки си има вкус благодаря за мнението ти все пак.
 


Всеки си има вкус благодаря за мнението ти все пак.

Не не тук съм много съгласен с horsy опитай да увеличиш размера на шрифта и да вкараш цвят само на думи на които е уместно и то говорим за няколко основни цвята напр. червено,зелено,бяло и жълто след като дизайна е тъмен, това с background-a на текста не го прилагай товари много очите особено с червения текст и ще видиш колко по приятно за окото ще стане.
Това е просто пример.

Сменяш хийдъра слагаш цвят различен от бял/картинка в тази част от сайта :
7744839g.png


Резултат : Един различен много по-приятен сайт

(Лично мое мнение не искам да те критикувам) :)

Edit : В Ranking Rage-Fighter няма картинка опитай с тези :
rf.gif
rf.jpg

или си намери друга :)
 
Last edited:
  • Like
Reactions: selyakk
Не не тук съм много съгласен с horsy опитай да увеличиш размера на шрифта и да вкараш цвят само на думи на които е уместно и то говорим за няколко основни цвята напр. червено,зелено,бяло и жълто след като дизайна е тъмен, това с background-a на текста не го прилагай товари много очите особено с червения текст и ще видиш колко по приятно за окото ще стане.
Това е просто пример.

Сменяш хийдъра слагаш цвят различен от бял/картинка в тази част от сайта :
7744839g.png


Резултат : Един различен много по-приятен сайт

(Лично мое мнение не искам да те критикувам) :)

Edit : В Ranking Rage-Fighter няма картинка опитай с тези :
rf.gif
rf.jpg

или си намери друга :)

Благодаря за саветите.
 
Няма проблем :)
7745874b.gif

Ето и картинката на rf с рамка като другите (малко по-малка е мисля, но не вярвам да се забелязва особено) c( :
 
Не не тук съм много съгласен с horsy опитай да увеличиш размера на шрифта и да вкараш цвят само на думи на които е уместно и то говорим за няколко основни цвята напр. червено,зелено,бяло и жълто след като дизайна е тъмен, това с background-a на текста не го прилагай товари много очите особено с червения текст и ще видиш колко по приятно за окото ще стане.
Това е просто пример.

Сменяш хийдъра слагаш цвят различен от бял/картинка в тази част от сайта :
7744839g.png


Резултат : Един различен много по-приятен сайт

(Лично мое мнение не искам да те критикувам) :)

Edit : В Ranking Rage-Fighter няма картинка опитай с тези :
rf.gif
rf.jpg

или си намери друга :)
Ти не си съгласен с мен, а всъщност ме подкрепи. Точно това имах предвид, че се претоварва сайта.
 
  • Like
Reactions: knif3r
Ти не си съгласен с мен, а всъщност ме подкрепи. Точно това имах предвид, че се претоварва сайта.
Приятел има разлика между мнение и съвет а
Шареното по сайта и в темата не ми харесва.[/QUOT] Нищо не се подразбира освен че на теб не ти харесва. Нормално е втори вече като го каже да предприема мерки.
 
Last edited by a moderator:
Шареното по сайта и в темата не ми харесва.Нищо не се подразбира освен че на теб не ти харесва. Нормално е втори вече като го каже да предприема мерки.
Малко да имаш- на време да ти дойде!
ПП: Не сме приятели до колкото знам.
Edit: А и всъщност имам право на мнение, за това е форумът.
 
Last edited:
Малко да имаш- на време да ти дойде!
ПП: Не сме приятели до колкото знам.
Edit: А и всъщност имам право на мнение, за това е форумът.

Да съм казал обратното?
 
Когато пускаш тема в Форум бъди готов да понасяш критиката на потребителите в него и да не отговаряш на всеки който ти е написал че сървърът ти не струва това се нарича ,,спам''.

По темата сървърът ми изглежда сносен пожелавам ти успех.
Само не мога да разбера защо ползвате все още тези безплатни домейни при положение че един домейн в момента струва 5 лева.
Успех.
 
  • Like
Reactions: knif3r
Когато пускаш тема в Форум бъди готов да понасяш критиката на потребителите в него и да не отговаряш на всеки който ти е написал че сървърът ти не струва това се нарича ,,спам''.

По темата сървърът ми изглежда сносен пожелавам ти успех.
Само не мога да разбера защо ползвате все още тези безплатни домейни при положение че един домейн в момента струва 5 лева.
Успех.


Единствения на които казах че спами е Олнер и коментара му далеч небеше към сървара а че съм збъркал една буква и за някакви си книги писал.

Колкото до как ти изглежда сървъра ми блогадоря.До колкото домаина за сега ще карам със този.
 
Колкото до как ти изглежда сървъра ми блогадоря.До колкото домаина за сега ще карам със този.

Няма да правя реклама на хостингите, но е хубаво да си купиш наистина са евтини и ти предоставят известна защита, а тя е най-важното в крайна сметка, ако имаш хостинг може би ще имаш и някакъв шанс срещу DDOS и Flood или поне няма да е толкова голямо поражението.
 
Няма да правя реклама на хостингите, но е хубаво да си купиш наистина са евтини и ти предоставят известна защита, а тя е най-важното в крайна сметка, ако имаш хостинг може би ще имаш и някакъв шанс срещу DDOS и Flood или поне няма да е толкова голямо поражението.
Остави, критики не поема той.
 
  • Like
Reactions: LockMU and knif3r
Status
Not open for further replies.