[AD] GGnetwork S8 Ep2 Exp: 5x Drop: 35%

Status
Not open for further replies.
Доста си ограничен да мислиш, че съм се впрегнал. xD

ограничен и на убиди почнахме но аз съм доста над тея неща за това просто ще го игнорирам и ще ти пожелая касмет и всичко наи-хубаво.
 
ограничен и на убиди почнахме но аз съм доста над тея неща за това просто ще го игнорирам и ще ти пожелая касмет и всичко наи-хубаво.

Пише се най-хубаво
 
ограничен и на убиди почнахме но аз съм доста над тея неща за това просто ще го игнорирам и ще ти пожелая касмет и всичко наи-хубаво.
Ще го игнорираш, а ми отговаряш. Това, че казвам истината не означава, че обиждам.
 
Ще го игнорираш, а ми отговаряш. Това, че казвам истината не означава, че обиждам.

Добре последен коментар ми е към тебе тъи като виждам че незаслужаваш усилието да ти пиша нито думите ми така че касмет и лека вечер.
 
Пише се най-хубаво

Колкото до теб
1во-говоря три езика приятел.
2ро-живея извън България от десет години някой неща се забравят.
3то-ти си един от последните хора които могът да ми правят забележки за правопис (защо? защото нито те познавам нито имам желание за това късмет и лека вечер оставам ти тук едно згрешено изречение за да се кефиш. Куписи приател моляте не ми се занимавъ сас теб.)
 
Last edited:


Колкото до теб
1во-говоря три езика приятел.
2ро-не живея извън България от десет години някой неща се забравят.
3то-ти си един от последните хора които могът да ми правят забележки за правопис (защо? защото нито те познавам нито имам желание за това късмет и лека вечер оставам ти тук едно згрешено изречение за да се кефиш. Куписи приател моляте не ми се занимавъ сас теб.)
От 10 години не си в България, а като те баннах в моя сървър преди 2 години беше с българско IP. Дали са 10 години?
 
От 10 години не си в България, а като те баннах в моя сървър преди 2 години беше с българско IP. Дали са 10 години?

може да е бил някой мои фен но определено не съм бил аз.
 
@selyakk,Cпри да пишеш с тия гейски цветове, и в сайта ги пишеш, пиши с друк цвят дето ще има синхрон с целия сайт а не онова розово онова зелено онова... гейска работа ...
Aко си се обидил, тва е добре щот ще го промениш !.
 
  • Like
Reactions: better
@selyakk,Cпри да пишеш с тия гейски цветове, и в сайта ги пишеш, пиши с друк цвят дето ще има синхрон с целия сайт а не онова розово онова зелено онова... гейска работа ...
Aко си се обидил, тва е добре щот ще го промениш !.

приятел гет а лифе ще пиша със каквито цветове си поискам касмет във образоването ти и :bye1:
 
  • Like
Reactions: dDosgwapo
приятел гет а лифе ще пиша със каквито цветове си поискам касмет във образоването ти и :bye1:
Касмет се пише с Ъ(fubar), благодаря, късмет и в твоето образование
 
А дали не беше за теб картинката от Дарко?

съмнявам се по скоро е за безсмислените коментари като твоите.
 
съмнявам се по скоро е за безсмислените коментари като твоите.
Отчайващо неграмотен си.
 
Отчайващо неграмотен си.

не знам защо продължаваш да ми пишеш във случай че с всеки твой жалак коментар показваш колко си ограничен и колко под нивото си ми така че моляте спри да се излагаш и да се опитваш да се заяждаш със по виши същества от теб.приятен ден.
 
Last edited:
не знам защо продължаваш да ми пишеш във случай че с всеки твой жалак коментар показваш колко си ограничен и колко под нивото си ми така че моляте спри да се излагаш и да се опитваш да се заяждаш със по виши същества от теб.приятен ден.
Като селяк се чувстваш по висш?
 
  • Like
Reactions: better
Като селяк се чувстваш по висш?

като селяк, като човек, като играч посякакав начин се чувствам по виш от нещо като теб.
 
като селяк, като човек, като играч посякакав начин се чувствам по виш от нещо като теб.
като си голям висшист поне пиши грамотно бе, Г-н Селякк

като селяк, като човек, като играч по всякакъв начин се чувствам по виш от нещо като теб.
 
Status
Not open for further replies.