[AD] wow.4vendeta

браво вендета имате сервери за всяка игра :p:p
 
И всичките сървъри са на едно PC :) Браво най ми харесва CS сървърите ви. :)
 
на 1 pc are you crazy ?

Да луд съм PC-то им струва над 5 бона.
Има 8 TB HDD и още 4 TB в кашони.CPU 2x i7 12 или беше 16 ако греша anio да ме поправи :) GB RaM !
Абсолютно всичко държат на едно PC.
100% гаранция давам защото щях да им правя MuOnline Server-a.
Но се отказах защото работех извън града и нямах време да го поддържам.
Имат Aion, L2, 17 Cs Server-a и WoW
 
Last edited:
Да луд съм PC-то им струва над 5 бона.
Има 8 TB HDD и още 4 TB в кашони.CPU 2x i7 12 или беше 16 ако греша anio да ме поправи GB RaM !
Абсолютно всичко държат на едно PC.
100% гаранция давам защото щях да им правя MuOnline Server-a.
Но се отказах защото работех извън града и нямах време да го поддържам.
Имат Aion, L2, 17 Cs Server-a и WoW

ne everno na razli4ni PCta sa :d :D beh dev v wow servera tamm bahti dupkata e nikakuv red niama banove nema ni6to si4ki s hakove hvar4at... abe vuob6te...
 
Ти пак ли смяташ, да не спазваш правилата?
 
Ти пак ли смяташ, да не спазваш правилата?

слушай момченце в този форум правилата ги определям аз (УОУ форума)
 
Това не значи че не трябва да пишеш на кирилица ! Браво харесва ми всичко
 
вие сте супер простите трътки недоебанник земете вместо да играете да напраите некои сервер.Са на катаклизъм за всека версиа ше има нови опкодове и за да се напраи сервер ще трябват много хора което озна4ава 4е вие търтки такива ще триабва да нау4ите нещо не само на готово!
 
Сървърчето е добре, има нормална бройка хора (като за български сървър), относно спийд хака - Хваща и изхвърля от игра! Няма никакъв лаг (стига да не сте на Blizoo или някой подобен мизерен доставчик) и крашовете са на рядко. Доста неща са постегнати по сървъра. Лично аз се преместих да играя там, като преди това играех 2 години в Молтен УоУ. Хората са забавни, дружелюбни.. Е, има и такива, заради които си струва да се посмееш като четеш какви детинщини пишат и вършат, но сървъра си струва.
 
брат ако е възможно може ли да ми кажеш ти или някой друг как да си направя сървър не искам много голям само реалмлиста не мога оправя имали начин да си го направя с ИП-то ми то е реално или как става с това logon realmlist !!! моля помогнете!!!
 
брат ако е възможно може ли да ми кажеш ти или някой друг как да си направя сървър не искам много голям само реалмлиста не мога оправя имали начин да си го направя с ИП-то ми то е реално или как става с това logon realmlist !!! моля помогнете!!!

Абе ти малоумен ли си? я пиши по темата и не се моли като малко пеленаче, да ти помагат.!. направи си нова тема ако искаш помощ, използвани презервативи колкото искаш.