[Release] Website [Outlaws Mu template] [Drake web]

newguy

Well-Known Member
Joined
Nov 23, 2008
Messages
644
Reaction score
572
Здравейте. Това е Drake web с дизайна на Outlaws mu 99% ajax базиран (login може и с ajax и без него).

Поддържа обичайните опции и работи само със стари версии (без md5).

Ако на някои му се занимава да добави лист с всичките опции ще се радвам да го добавя в първият пост.

Мисля, че е най-добре да сложа снимки, по които са показани всичките опции.






Code:
Инсталация:
Резархивирайте архива и копирайте във вашата папка htdocs, www в зависимост какъв apache сървър използвате.

Отворете includes/config.php и попълнете коректно вашите данни.

Всички опции работят.

За проблеми и въпроси пишете в темата.

Ако намерите някоя дупка пропусната кажете къде и в кой файл. Моля без изцепки "туй секюрнато ли е ва?".

Логото без надписа е в images/banner/banner11..png. След това го заменете с banner1.png.


Credits: Outlaws Mu & LiskO
 

Attachments

  • WebArchive.rar
    4.8 MB · Views: 738
Last edited:
Браво, сега 23782372 сървъра с него :D
 
Благодарете на lisko и otulaws mu не на мен. Аз само сложих дизайна...
 
  • Like
Reactions: camper and NikeR
И един да е пак ще се радвам. :)

При положение, че и ти имаш пръст в този сайт, защо не си поставил и себе си в кредитите.
 
направи са тема в General Disc.. и newguy като най добър :D веднага качи secure web :) 10/10 жив и здрав :)
 
Last edited:
При положение, че и ти имаш пръст в този сайт, защо не си поставил и себе си в кредитите.

sNG може би не е като другите ламави . .
 
Ако намерите дупка споделяйте. Току виж се осъществи "невъзможната" идея на Arr0gance.
 
направи са тема в General Disc.. и newgay като най добър :D веднага качи secure web :) 10/10 жив и здрав :)

.............................
 
правописна грешка щото се произнася така :D
 
Не е така ама карай. Иначе уеб-а се присъединява към един от най-добрите. :)
 
не е чак толкоз добре темплейта, но не е и никак лош като файлове :)
 
Мен темплейта много ме нарадва а и беше доста рядко използван. Така де всеки с различен вкус. :)
 
Мен темплейта много ме нарадва а и беше доста рядко използван. Така де всеки с различен вкус. :)

+1