[AD] SofiaMu 97d99i Exp: 9999x Drop: 80%

Status
Not open for further replies.

asfalt

New Member
Joined
Mar 28, 2009
Messages
6
Reaction score
2
WebSite: Sofia MU
Version: 97d+99i
Experience: 9999x
Drops: 80%
Mobs HP: 100%
Bless Bug: On
Reset Level: 300
Reset Points : +500
Points Per Level: 10
Chaos Success rates:
+10 = 90%
+11 = 90%
Items in shops:
Box+1,2,3,4 Bless , Life,
Creation,Chaos, Sets, Wings (1 level)
Maximum Level: 400
Maximum Resets: 999
Clear Stats: No
Clear Inventory: No
Clear Skills: No

Spots: Lorencia, Davias, Losttower7, Atlans, Arena (В арена всичко е по клетките)


Моля за вашите коментари и препоръки.
 
  • Like
Reactions: bL!nd
поредната бУзъ Version: 97d+99i , а логото със summoner (rofl)
 
поредната бУзъ Version: 97d+99i , а логото със summoner (rofl)

добре, логото с майка ти ще го направя ;) а тия бози сезон 2000 не ми ги хвали...
 
Last edited:
добре, логото с майка ти ще го направя ;) а тия бози сезон 2000 не ми ги хвали...

Що не с твойта? Или е прекалено известна дупедавка и няма нужда от реклама?
 
Що не с твойта? Или е прекалено известна дупедавка и няма нужда от реклама?

А кво ше кажеш да ти е*а майката и после да и кача банер?
 
По десетобалната система те давам 0. Щот си Много нафъкан (нахакън :D ) Съгласен с по-горните постове поредната боза за 5 дена дет ще е ... Пфффф
 
По десетобалната система те давам 0. Щот си Много нафъкан (нахакън :D ) Съгласен с по-горните постове поредната боза за 5 дена дет ще е ... Пфффф

Немога да разбера как може да направиш оценка по десетобалната система, като дори не си влизал в сървъра? Моляте обясни ми как си придобил тия ясновидски способности?

PS: И ако може да ми обясниш какви са критерийте по който правиш оценка, мерси!
 
като гледам какъв е собственика ... повече от 3/10 немога да дам къвто и да е сървъра ^^
 
като гледам какъв е собственика ... повече от 3/10 немога да дам къвто и да е сървъра ^^

И какъв е собственика?! Вие какво искате да си трайкам като половината отрепки тука (има и печени хора) и да се сдухвам от некви форум манячета ли?
 
Mу-то .. е много добре направено стига само да се развие ... 10/10

 
Last edited:
А кво ше кажеш да ти е*а майката и после да и кача банер?
Можеш да пробваш.

Немога да разбера как може да направиш оценка по десетобалната система, като дори не си влизал в сървъра? Моляте обясни ми как си придобил тия ясновидски способности?

PS: И ако може да ми обясниш какви са критерийте по който правиш оценка, мерси!

Как ли?
1. 97D и 9999x - да , преди е било яко.. ама сега не. -1 точка
2. Clear stats, inventory, skills - no - преди беше модерно, когато го откриха, че може да се прави. -1 точка
3. Box +1-4 - преди беше мега яко да откриеш такъв сървър, щото сървърите се брояха на пръсти, ама сега сървъра ти се вписва към определението: "нямам к'во да правя, чакай да бездействам". -1 точка
4. Магазините са просто... ноу комент бай си-ен-ен. -1 точка
5. PPL - 10 - Сериозно, ти да не намери някой сървър преди 5 години и да направи копие на него? -1 точка
6. MuWeb 0.9 - та ти дори не си си поиграл да сложиш един читав Web. -1 точка
7. Администраторът псува на първият лош коментар. -1 точка
8. Администраторът е някакво сдухано лапе, дето търси внимание. -1 точка
9. Сървърът ще угасне до 1 седмица. -1 точка
10. Погледни си името, момче. Това е ебахти жалката проба да направиш нещо. -1 точка
11. Правописни грешки и пунктоационни от тук до небето. -1 точка

-1/10 само на пръв поглед.

И всичките ми критики биват подкрепени от другите коментари в тази тема... и "многото" регистрирани акаунта в сървъра ти.
Хайде, сега можеш да псуваш на воля, щото речника ти само това позволява.
 
Седмица макс :D и off...
 
Темата се затваря защото нещо много се спами и на момчето майка му ми се обади и каза, че не си е написал домашното защото кисне пред компютъра по цял ден.

P.S Ако продължаваш с обидите си към потребителите на форума ще те пратим на курорт за празниците :)
 
Status
Not open for further replies.