[AD] ShanoMu 99b Exp: 9999x Drop: 90%

Вие 2мата не сте научили , нищо май. :D

Има 1 поговорка "ВЛАГАШ ЗА ДА ПЕЧЕЛИШ" ;)
Аз не съм казал, че съм многознайко, че знам всичко аз просто си знам колкото за мен!
 
И този сървър е спрян след 1 ден. (tmi)
Как няма да спре бе братле като не спряха да се ебават със сървъра :)
Все тая, колелото се върти
 
Как няма да спре бе братле като не спряха да се ебават със сървъра :)
Все тая, колелото се върти

Разбирам те, но, за да пуснеш сървър, трябва да си подготвен, че ще има "хакери", които ще направят всичко възможно да го махнат, макар че не виждам какво ще спечелят от това.
 
Разбирам те, но, за да пуснеш сървър, трябва да си подготвен, че ще има "хакери", които ще направят всичко възможно да го махнат, макар че не виждам какво ще спечелят от това.

Така е, човек се учи от грешките си и ще имам едно наум за напред :)
Успех на всички потребители от DarksTeaM (hi)
 
Тъй като колегата dropsome замина за Холандия, сървъра е под мой контрол .. онлайн е и са добавени нови защити .. за 24 часа сме получили над 35к атаки от флууд който са блокирани от нашата нова защита.

Очакваме ви :)

Поздрави: ShanoMu Team.
 
И пак същата идиотщина нали ?
 
Какво означава за теб "идиотщина"

Коректните GM-и?
Защитата?
Редовните евенти?
Никакви бъгави лаунчери, кракнати глупости и прочие, а един нормален лаунчер със гард.


Обясни ми какво имаш на предвид думата "идиотщина" преди да плюеш на чуждият труд се замисли колко труд е хвърлен и че щом нещо е пуснато ще бъде обновявано "ъпдейтвано на компютърен език"

Защо трябва излишно да плюеш на нашият труд като нещо не ти харесва може да се свържеш с скайп съппорта или да поговориш с GM и да споделиш "креативните" си идеи, слагам креативни в кавички защото не вярвам да кажеш нещо по-различно от нещата който обмисляме да правим но ние винаги сме били и ще сме отворени за нови идей,съвети и прочие, хайде да си имаме уважение господине или госпожо, честно казано не ме засяга пола ти, ако те питам чувал ли си за Alliance Mu ще кажеш не защото си прочел няколко урокa в интернет и си поиграл 2-3 години играта и си "ПрО" ама окей това си е твоя работа, както споменах по-горе винаги сме били и ще сме отворени за нови идей, такива хейтъри ще се игнорират тотално.
 
Last edited:
Какъв труд пич , като без да вложиш няма , как да печелиш и прочие. Идиотщина обесни ми това "Макс ехп - + това , че давате херо макс кредити , каде е смисъла от монстерите ? примерно
 
Какъв труд пич , като без да вложиш няма , как да печелиш и прочие. Идиотщина обесни ми това "Макс ехп - + това , че давате херо макс кредити , каде е смисъла от монстерите ? примерно

Не че нещо ама няма смисъл да казваш как да си държи сървъра както виждаш и не се играе много който му се играе влиза който не го подминава.

Няма смисъл от безмислени коментари и всякви други работи пишеш не ми харесва еди това си и минаваш...

Само минуса накрая е че МУ ОНЛИНЕ сървърите все повече пропадат заради такива сървъри като този или заради такива дето спират на 2-3-4-5 дена или месец а и накрая се оказва че си си загубил времето напразно или пратил смс както в повечето случаи и играенето на МУ става все по малко.
 
Не че нещо ама няма смисъл да казваш как да си държи сървъра както виждаш и не се играе много който му се играе влиза който не го подминава.

Няма смисъл от безмислени коментари и всякви други работи пишеш не ми харесва еди това си и минаваш...

Само минуса накрая е че МУ ОНЛИНЕ сървърите все повече пропадат заради такива сървъри като този или заради такива дето спират на 2-3-4-5 дена или месец а и накрая се оказва че си си загубил времето напразно или пратил смс както в повечето случаи и играенето на МУ става все по малко.


Като цяло пич , още никой не ми е обеснил смисъла на това и все пак изразявам мнение :)
 
Като цяло пич , още никой не ми е обеснил смисъла на това и все пак изразявам мнение :)

Смисъла е всеки да се забавлява по негов си начин а ние да го разнообразяваме с нови неща,глупави въпроси, спри да спамиш! :diespam: