[Sell] Argos CMS / MVC logic less

Проекта е пуснат в лайв режим, може да го разгледате. (https://arenaplaybg.eu/)
Има някои страници, които се нуждаят от стилизация, просто не ги засегнахме, но той ще си ги оправи сам каза... :)
Общо взето според мен се получи добре. Регистрирайте се и разгледайте..
 
Малко ъп.
Докато съм във Франция си записвам разни неща, които да добавя в новите версии.

Ето някои от тях:
- Клас за конвертиране на стийм айдита в Еntity папката
- add_from_db_config функция, която ще добавя нов запис и стойност в argos_config таблицата.
- remove_from_db_config функция - ще трие стойност от същата таблица
- is_online функция, често ми се налага да пиша излишен код,за да проверявам дали някой е онлайн. Функцията ще работи с юзър айди.
- get_userid_by_username функция, която ще връща ника на потребителя при използването й по юзър айди.
- В индекса в админ панела ще добавя активност за админите, които са влизали последно в админ панела.

Общо взето това ми се върти засега в главата. Пробвах се да ровя в гитхъб и в гугъл за още някакви полезни функции.Има разни репота, но са големички и не са кой знае колко популярни и ако вземат да ги архивират лошо..
Ще видим, има доста време да търся, нещо което да си струва.
 
Разтягаща навигация? Евалата браДми, много яко! (това е сърказъм разбира се, защото е тъпо да си мислиш, че това е нещо впечатляващо)

Странно е, че хем поста ти е за продажба хем пък занимаваш бъдещата клиентела с техически (и то повърхностни) неща, като например как ще наименуваш следващата си функция. След като търсиш клиенти тук, според мен трябва да намалиш малко разделителната способност и да погледнеш цялоснтно, а то е какво предлагаш както може би и с какво се различаваш от останалите и цената.

Аз дори не разбрах, кои игри поддържаш, защото ако поддържаш WOW или MuOnline например, не е едостастъчно само да имаш подобаваща тема и/или ресет функция. Иска се доста повече за да привлечеш истински клиенти от тази аудитория.


Screenshot 2024-03-31 123303.png
б
 
Last edited:
Здравей,
Дизайна не е мой, присвоен (откраднат) е от руски сайт и така ми го дадоха. Аз го интегрирах към системата просто.
Клиенти вече имам, даже ме чакат и на опашка. Повечето са от друг сайт, а не от тук.
Ядрото на системата може да се ползва за всякакъв тип сайтове, заради екстеншъните.
Темата тук и в другите сайтове, в които пиша е с цел реклама и индексация в гугъл.
Прибирам се от Франция есента и започвам да я ъпдейтвам веднага.