[Release] Season V + Custom

Мисля че трябва да си направиш специално odbc..
 
да, kr373na ми каза, но не знам как да го направя, аз ако знаех ....
 
некой ще ми помогне ли да ги направя ръчно, правя ги всичктие, но някой дават еррор ... други пък не :D
 
What season ? cause im not understand what V stand for
also MD5 ?

im using server file season3 ep2 beta 25 from DarkMaster
can i use Muonline data base from old season into new one ?
 
някой ще кажели как да оправа машината защото с новите GS and GS_CS машината не баца :mad:
 
Dante, направи 1 odbc за тоз win7 ... x86 ...
 
абе момчета, не се ли научихте вече. . . стартиравайте всичко с Run us Administrator... говоря за абсолютно всичко свързано с MuServer !
 
i have a problem with GS and GS_CS - all configured OK but GS don`t start (no errors)i`m use XP SP3... NET FRAMEWORK 3.5. MSSQL 2000 SP1+SP4. i`m setup server 100% correct (i have Season 3 server). someone can help? Skype: azgardpw
ERROR FIXED POST CLOSE
 
Last edited:
абе момчета, не се ли научихте вече. . . стартиравайте всичко с Run us Administrator... говоря за абсолютно всичко свързано с MuServer !

как точно ще пуснеш odbc-то от Run us Administrator, кажи защото аз не намирам как ...
 
Няма как.. Аз просто питах информативно, защото има значение колко битова ти е ОС. А и бях намерих за х64.
 
ахххххх, никой ли не може да го направи това ?
 
ОБДЦ-то от XP при 32 битов Windows 7 си върви без проблем...
после MuServerStartUp го пускате с Run as Administrator и всичко си върви...
аз така правя и нямам никакви проблеми :x
 
дава грешки и аз го правих на ръка, но за драйвър вместо sqlserver избирах Native client и сега ми върви без никви дертове
 
ОБДЦ-то от XP при 32 битов Windows 7 си върви без проблем...
после MuServerStartUp го пускате с Run as Administrator и всичко си върви...
аз така правя и нямам никакви проблеми :x
хубаво, ама тия файлове не са с MuServerStartUp, и като цъкна 2 рия бутон и ткнт не намирам Run as administrator ?

Edit: мисля че се оправих ;) споко "DD
 
Last edited:
Хора може ли да ми помогнете малко не мога да се оправя с ODBC - то ползвам Windows 7 32bit и sql 2005 ако някой може да помогне .... благодаря
erorr.jpg



Получавам тази грешка и не ми се пуска GS и GS_CS
 
Last edited:
Не става аз сам с sql 2005 ако беше 2000 да но ...