[Dev] RevoWeb 0.1b

Status
Not open for further replies.
и трудното какво е че никой го няма?

че няколко човека я имат и нещат да го дават ^^ (и аз съм скръндза)
 
AnHi, къде изчезна с web-а, бре? :)
 
че няколко човека я имат и нещат да го дават ^^ (и аз съм скръндза)
Кажете в коя таблица се записва... (tmi)
 
Абсолютно всичко е 6+ имам и 1 идея:
При регистрация да се направи да се пише Referrals за това кой ти е казал за сървъра и да се дава по 100 кредита например за този който са написали (който им е казал за сървъра). Но да може от 1 ИП да се прави само 1 регистрация . Оценка : 10.9/10
 
абсолютно всичко е 6+ имам и 1 идея:
при регистрация да се направи да се пише referrals за това кой ти е казал за сървъра и да се дава по 100 кредита например за този който са написали (който им е казал за сървъра). но да може от 1 ип да се прави само 1 регистрация . оценка : 10.9/10

пич идеята не е лоша ама това е му! това не е някой форум или пък сайт за запознанства ^^.... колкото по - малко модула толкова по - добре! :)
 
killar4eto ти не ме разбра. Главната цел на това което казах мисля че ще е те да рекламират сървъра и да викат хора за него. Като награда : кредити
 
Dynamic/Static IP/Proxy... no way :)
Забравете, pls :}
 
има си такова нещо реферал система.. някой като кликне на линка ти и го препраща за регистрация ако се регне ти дава еди колко си кредита ако не не дава ;)
 
има си такова нещо реферал система.. някой като кликне на линка ти и го препраща за регистрация ако се регне ти дава еди колко си кредита ако не не дава ;)

И като ми се смени IP/метна proxy мога да навартя още кредитс :)
Къде се изгуби AnHiMiLaToR с web-a :D
крадец... ^^
Аз се връщам чак на 25ти, тогава ще видим какво ще правим с този проект ...
 
перфектен отново ReaL и EvoLuTioN The BesT Of BeST якооооо webche ;)
 
какво ще правите с проекта че ми трябва контакт системата ...
 
до сега 10 пъти да си написал в гоогала за такава контакт форма 100 станици да си разгледал и 5 пъти да си намерил как да си я направиш не мое сичко на готово....3 реда код е тъй че..
 
Просто питам кога ще е готово намерих си много но предпочитам да изчакам вашата ... не се ядосвай само (sun)
 
не се ядосфам ама работя си по самостоятелен проект и секи ден се бъхтя по него реал го няма и няма как да работим нямам никфи файлове за да работя сам компа ми нещо се наеба и просто тая седмица-месец са кошмарни за мене ...
 
Аз пък не мога да хвана AnHi в skype :(
Е това е проблема като бачкат повече от 1 човек по проект... :/
 
Аз пък не мога да хвана AnHi в skype :(
Е това е проблема като бачкат повече от 1 човек по проект... :/

Аххх, горкия:

[10:40:08 PM] sNG[Coke]: yo
[10:40:15 PM] tralqlq: yppppoooooo

Аз го хващам за 7 секунди ^^
 
Какво стана с този сайт.Знам че темата е от 2 години,но ме кефи сайта.И реших да попитап
 
Status
Not open for further replies.