[Help] Reset

6efa

New Member
Joined
Jun 25, 2009
Messages
213
Reaction score
3
Здравейте момчета примерно ника на героя ми е !6ефа@ и не мога да ресна пише ми Your character doesn't exist in your account. Please go back and try again.
 
А ако е без символите пробва ли?
 
можеби сайта има филтер който филтрира символите погледни си кода :)
 
като ви гледам тая разпространената функция "secure" как я слагате на всеки пост и гет без да сте я видяли какво прави, много ясно че ще правите такива безсмислени теми...
 
като е без !@#$!@#! може да се ресне уж сам махнал като ника е !6ефа@ да се реска но пише ,че няма такъф герой.. с ехтаилинг сайта сам
 
Ако искаш пиши в skype да ти помогна. Или си дай кода за регистър и ресет тука.
 
А можеби проблема е в българското ф (think) :D:
 
А можеби проблема е в българското ф (think) :D:

а ти тъп ли си в Mu-то неможе да пишеш с български букви помисли ли за това или просто нямаш време за това?
 
а ти тъп ли си в Mu-то неможе да пишеш с български букви помисли ли за това или просто нямаш време за това?

Незнам ти за много умен ли се мислиш или че като имаш 2-3 приятеля и вече си върха, и можеш да убиждаш наред... Това го казах на шега просто... Мислиш ли че незнам че неможе да се пише с български букви? Незнам кои е тъп... знам само че ти не си от най-умните за мен (nod)
 
нали знаеш че неми дреме за безмислените коментари в тоя форум много малко хора помагат повечето чакат на готово! само това мога да кажа от както съм в тоя форум само хора който разбират пускат за сваляне неща а такива като вас лешници на готово чакате такаче айде млъквай
 
нали знаеш че неми дреме за безмислените коментари в тоя форум много малко хора помагат повечето чакат на готово! само това мога да кажа от както съм в тоя форум само хора който разбират пускат за сваляне неща а такива като вас лешници на готово чакате такаче айде млъквай

:D Я ми обясни Мр. Мозък кво съм чакал аз? Сървър имам ли? Ползвам ли нещо от форума? Просто го посещавам и помагам ако някъде мога нещо... "такаче айде млъквай" :D
 
:D Я ми обясни Мр. Мозък кво съм чакал аз? Сървър имам ли? Ползвам ли нещо от форума? Просто го посещавам и помагам ако някъде мога нещо... "такаче айде млъквай" :D

не съм видял да помогнеш на някой... но това яно за теб не е нещо ново ае стига сме спамили на човека в темата!!!
 
Еми да ти кажа помогнал съм на доста хора... който ме пита нещо и го знам му го казвам... не като "вас" протата дето казвате "се на готово чакате" :D: Ае стига сме спамили наистина някои да почисти че...
Извинявам се !!!