[Req] Banner 468x60

StoneAngel

Well-Known Member
Joined
Apr 13, 2008
Messages
1,077
Reaction score
193
Can someone make banner size 468x60 with text
Code:
Insanity MU 
Wings of Victory
 
Last edited:
никой - не му е тук мястото ( кандидатино за модератор, който дори незнае къде да си поиска банер .. лол )
 
никой - не му е тук мястото ( кандидатино за модератор, който дори незнае къде да си поиска банер .. лол )

OMG 0.o Извинете,а къде му е мястото ? при положение че е за МУ ? А тази секция е точно за това ;)
 
Я Направи едно лого Lupi4kaMu :D
 
ТЪПАНАРИ ИМА БАННЕР СЕКЦИЯ И ПОСЛЕ РЕВЕТЕ, ЧЕ МОДЕРАТОРИТЕ НЕ СИ ВЪРШЕЛИ РАБОТАТА МИ НАУЧЕТЕ КВО ИМА В ТОЯ ФОРУМ .. СВЕТА НЕ Е САМО МУ !!!
 
  • Like
Reactions: Flame
съгласен съм... но просто не видях смисъл да правя някакви други теми специално, за да му дам на човека банера :)
 
ТЪПАНАРИ ИМА БАННЕР СЕКЦИЯ И ПОСЛЕ РЕВЕТЕ, ЧЕ МОДЕРАТОРИТЕ НЕ СИ ВЪРШЕЛИ РАБОТАТА МИ НАУЧЕТЕ КВО ИМА В ТОЯ ФОРУМ .. СВЕТА НЕ Е САМО МУ !!!

ТАПАНАР е МАЙКА ТИ БЕ ПЕДЕРАС ! Като съм згрешил защо е одобрена ТЕМАТА ? Щом е одобрена значи става за тука АЙ МЛЪКВАЙ |-( !
ПЪрво помисли преди да пишеш :mad:
 
Last edited:
  • Like
Reactions: Flame
баннера е направен спрете да спамите
 
въпроса е че няма кой да я локне...
 
ТАПАНАР е МАЙКА ТИ БЕ ПЕДЕРАС ! Като съм згрешил защо е одобрена ТЕМАТА ? Щом е одобрена значи става за тука АЙ МЛЪКВАЙ |-( !
ПЪрво помисли преди да пишеш :mad:

охохохохо модераторчеееее.......
 
спазва 1 към 1 правилата е как.. темите са както трябва .. не псува и тн .. сигурно най-примерния човек в целия форум даркмастър трябва да вземе пример от него ..^^
 
CrashMu Season 4
Thanks :)
абе вие тъпи ли сте кфо сте има си раздел за тая работа какво спамите на човека темата |-(
 
охохохохо модераторчеееее.......

Да виждаш някъде модератор да пише ? Простако ? Както за някой няма правила така и за мене , писнами от деца дето се мислят за голяма работа и за голями мъже,а незнаят за какво им е онова във гащите :) ! какво като съм объркал аа ? Дай , всеки да обиждаме който обърка мястото а ? Хмм нали има модератори , да преместят темата , до колкото и си спомнях написах да се заключи още не е заключена !

hamlet - Хе ми се прави на голям ! Защото си едно нищо,така че мълкни (happy)