[Req] Трябва ми хеадер

(Weed)

New Member
Joined
Aug 2, 2011
Messages
170
Reaction score
17
Тема : MuOnline
Размер : 997x160
Текст : DungeonMU или Dungeon MuOnline
 
4577168g.png
 
Чакам още предложения .
 
Ако може малко по друг текст смисал шрифт ..
 
Предлагам професионално изготвяне на шапка по ваш вкус, срещу заплащане в размер на 20,00 лв.
 
Предлагам професионално изготвяне на шапка по ваш вкус, срещу заплащане в размер на 20,00 лв.

братле... не се излагай... никой няма да ти даде 20 лева за 1 тъпа "шапка"... особено хора които поддържат му сървър...
 
  • Like
Reactions: wave
И как по-точно се излагам, би ли ми обяснил? Много сте ми интересни, като започнете да пишете такива "компетентни" коментари...
 
  • Like
Reactions: RaFa and evilfreak
с какво точно се излага , първо виж на какво е способен след това говори.
 
знам, че добре работи с фотошопа... просто не вярвам някой който е пуснал някакъв обикновен му сървър да му даде 20 лева за "шапка"...
 
  • Like
Reactions: GTI and darkkingh
Така съм съгласен и въпреки това, колкото и да не ти се вярва има хора, които плащат. Но поне знаят за какво си дават парите... :)
 
Не отричам... има хора които си плащат... но те изкарват и добри пари... :)
 
Мислиш че ако давам пари и за картинка ще пиша тук ?
 
Weed отворко малак като си толкова наперен що пишеш тук а не си го правиш сам ве ?
Тяхният труд да не е безплатен .. ?
Какво ли си викаш балъците от DT ще ми барнат едно лого.. научи се да отценяваш хорския труд момче ;)
ТУК ИМА МНОГО ДОБРИ НА ТЕМА PHOTOSHOP КОИТО МУ РАЗБИРАТ!
И преди да поченеш да ме редиш се замисли дали всичко което съм написал не е истина ;)
 
Last edited:
  • Like
Reactions: -UnknowN-
Чуй ме бот тъп внимавай какво говориш никой не е казал че нe разбира или не уважам най малко пък ми говори за уважане ! Пари нямам излишни за картинки сещаш ли се който му се прави ще направи на който не здраве да е ! Не съм молил никой най малко теб балък така че затваряй си шибаната уста и мълчи .

Ей писна ми от келеши като теб да си врът тъпата тиква където не им е работа !
 
Извинявай как ти беше името ммм Виртуална Нинджа ?!
Ако искаш ела в Габрово да обменим опит ?!
Нема ми се палиш такъв пред pc-то научил кво е if и echo и как се използват и ми се мисли за поп ..
 
Weed, от какво си недоволен? Виж омару какви готини картинки ти е направил.
 
oVer не съм казал че не съм доволен даже му благодаря но тоя келеш каква тема ми отваря за уважение некаде да съм обидил или казал нещо ? А Колкото до бой ела в бургас като си много наперен мишок .

Edit : if и echo ли научи само или си саднат още от предния път . Другия път рови повече в google ;]
 
Last edited: