[Help] Ranking problem

gopche_94

New Member
Joined
Jan 23, 2009
Messages
45
Reaction score
2
Имам проблем с ранкинга някой ако може да хелп
if(!isset($_get['rankings'])){
require("../includes/denied.php");
denied('rankings');
}
 
Code:
<?
if(!isset($_GET['op'])){
require("../includes/denied.php");
denied('rankings');
}
?>
 
пак не вади ранкинга както трябва ако някой може да сподели бачкащ ранкинг моля
 
Виж кой от двата е за твоят сайт ;)
 

Attachments

  • Rankings.rar
    2 KB · Views: 29
хора нз кво става оба4е пробвах на Backo ранкингса ,,, махнах Дениид-а ама когато дам "Submit New Ranking" и ми рефрешва без да вади нищо ?
 
хора нз кво става оба4е пробвах на backo ранкингса ,,, махнах Дениид-а ама когато дам "submit new ranking" и ми рефрешва без да вади нищо ?

Недей маха нищо както сам ти ги дал така си сложи това което е за сайта ти.. а той какъв е...? Ако нестане нито един от двата пиши лично да видим какъв е проблема.
 
Просто оправи пътя към denied.php...
../ - 2 папки назад
./ - същата папка
останалото е ясно...
 
офф нещо не ми се получава
<?
If(!isset($_get['op'])){
require("../includes/denied.php");
denied("../includes/denied.php");
}
?>
Така ли трябва да се получи (ако е така пак не се получава) :(
 
Има предвид така:
Code:
<?
if(!isset($_GET['op'])){
require("./includes/denied.php");
denied('rankings');
}
?>
 
оле нз кво става ама когато дам "Submit New Ranking" и ми рефрешва без да вади нищо (отново)
 
Ами кво може да се очаква,тоя ти е дал някаква бъгната ранк листа,вземи си от някои уеб (Bupyc,omaru и bzstyle) са с хубави ранк листи вземи от там.
 
Ами кво може да се очаква,тоя ти е дал някаква бъгната ранк листа,вземи си от някои уеб (bupyc,omaru и bzstyle) са с хубави ранк листи вземи от там.

ТОЯ му даде много добар ранкинг и пича е с на Вирус уеба и го има този проблем. Казах му да си смени уеб сайта и да видим дали ще се оправи.
 
проблема е там че нещо не се получава :sweat:
 
Смени ли на някой друг уебсайт 0.8 да видиш дали не е от файловете на уебсайта с който си в момента?