[AD] RaiseMU | 97d99i | Exp 250 | Drop 60%

LilAlexMoney

New Member
Joined
May 19, 2010
Messages
79
Reaction score
80
RaiseBG MuOnline FUN



Exp - MAX

Drop - MAX

Box +1 +2 +3 in lorencia shop!

Zen for reset - 1
Spawns - Good

Server Online - 24/7

Server Start at - 00:00h / 27.05.2010

WebSite: Site for NOW

Owner / Creator / Administrator: LilAlex

Administrator: TheGamE


Have a nice game! ;)
 
Last edited:
Като за начало добре смени си Favicon-ата и намали малко тези кредити 4000 кредита за 2,40..... направи ги поне 1500 :p
 
Blastera тръгва (nqh) тъп хеадър (n) иначе успех със сърварчето :) ;)
 
Blastera тръгва (nqh) тъп хеадър (n) иначе успех със сърварчето :) ;)

То вече умре - 87.121.207.16 няма връзка с него ...
 
Какво нема да умре, само като са видя MuWeb 0.8 от Master, беше ясно, че е на малко живот :d
 
  • Like
Reactions: Archon
Какво нема да умре, само като са видя MuWeb 0.8 от Master, беше ясно, че е на малко живот :d

Жив е той жив е таммм на балканаа raisebg.tk (wheh):bb:
 
Blastera тръгва (nqh) тъп хеадър (n) иначе успех със сърварчето :) ;)
Ти пък не съм те видял да кажеш Браво харесва ми не може да ти се угори :D:D се си недоволен аман (rofl).Браво 10/10 и успех на сървъра (за което се съмнявам) :).
 
Жив е той жив е таммм на балканаа raisebg.tk (wheh):bb:
ьаьаьайахахахаха
Bo$e7o
Е защо да кажа браво , харесвами като не ми харесва? има мнго сървъри които сам казал че стават и са перфектни ко са обаждаш като незнаш ?
 
ьаьаьайахахахаха
Bo$e7o
Е защо да кажа браво , харесвами като не ми харесва? има мнго сървъри които сам казал че стават и са перфектни ко са обаждаш като незнаш ?

Спитам да пиша в тази тема защото ще развалиш и нея :).
 
Bo$cH37o ти много кадърен се извади бе :Д а да пуснеш и ти сървър да го видя струват ли му защитките :)
 
Bo$cH37o ти много кадърен се извади бе :Д а да пуснеш и ти сървър да го видя струват ли му защитките :)

Ти пък стиха си се правил на "хакер" само бласта ползвате и то от 100 сървара на 1 става :Д
 
Ти пък стиха си се правил на "хакер" само бласта ползвате и то от 100 сървара на 1 става :Д

Аз ако ползвам Бласт ела ме наритай (chuckle) това,че не боравите с друго,дори и не знаете... ;х
 
Ти пък стиха си се правил на "хакер" само бласта ползвате и то от 100 сървара на 1 става :Д
Много точно и ясно казано евала.Този ако е хакер аз сам летяща чения :D: :D:.
 
Много точно и ясно казано евала.Този ако е хакер аз сам летяща чения :D: :D:.

Пичага,някъде във форума да сте видели са съм се нарекъл "хакер" ??? Не мога да разбера само какви ги говорите... прочети ми сички постове и тогава коментирай,к'во ше кажеш,просран келеш такъв? Мамицата ви неандерталска.. Ако си от софия ше ти дам и адрес мойто момче да дойдеш у нас и в очите да ми го кажеш това сичкото дето го дрънкаш по темите ;) И да знаеш само,че твойта чЕния... Срам и позор...
 
Аз ако ползвам Бласт ела ме наритай (chuckle) това,че не боравите с друго,дори и не знаете... ;х

С какво друго не боравиме?
И какво не знаеме?
 
Добре де хора тук ли е мястото да спорите ????|-(
 
Ти пък стиха си се правил на "хакер" само бласта ползвате и то от 100 сървара на 1 става :Д

Е вече и на тоя не тръгва бластер. Така че от 100 и на 1 няма да му проработи вече. Вчера онова Горнооряховско помярче "ДоКтОрА" ме хакна. Днес ще си сменя уеба и мога да кажа само на тоя завислив помяр да хака майка си. Днес като си оправя сървърчето и му сложа защитки, мога пре-спокойно да обещая на ДоКтОрКаТа, че ще му надмина малумния сървър.

ПС. : ДоКтОрА, моли се да не те збарам някъде в Горна като имам път на там, а збарам ли те в Търново, после ще викат лека му пръст на доктора, голямо лайно беше и такова си остана. (xaixai)


Колкото до сървъра, правил съм си го сам самичак. Всичко сам съм научил. Малко са ми помогнали 3уеКа, Аragorn и това е. Всичко друго съм го научил сам на принципа "error, error, successful". И смятам, че доста съм постигнал, ще си развия сървъра в което съм убеден. А това, че се карате за глупости в темата е просто смешно.

Хиляда пъти съм го казал, тоя форум само гледате да се съревновавате. Престанете бе хора, гледайте да си помагате.