[Dev] Project X

Diyan

Well-Known Member
Joined
Nov 21, 2012
Messages
332
Reaction score
252
Здравейте скъпи съфорумници. От известно време забелязах, че много от вас се оплакват от това, че няма нови и свестни сървъри, за това ви предлагам своята помощ за направата на нещо ново, интересно и различно от вече наличното. Тъй като има много различни предложения и известни разногласия, ще оставя предложенията които реално бих могъл да осъществя при достатъчен интерес.

1. Версия

Избраната версия е: 99b+

2. Тип конфигурация

Избраната конфигурация е: Труден сървър с ограничен уебшоп и без ограничения на рестартите (Exp: 60x; Drop: 40%);

Понеже много хора ще попитат "А защо не някоя по-нова версия?", веднага отговарям предварително - нямам физическото време. Моля всеки да пусне своя глас и идея до края на месеца, след което ще се постарая идеята да бъде осъществена на 100% в началото на месец Март. Само времето ще покаже дали вашите идеи и предложения са били добри.
 
Last edited:
1.99.62Т
2. Труден сървър без уебшоп и ограничения на рестартите (Exp: 80x; Drop: 60%);
 
  • Like
Reactions: Diyan
Едно време имаше един сървър MuRoZa 99.62T(1.0M) доста стабилен беше и се харесваше да много хора 100-150 online
Много ще се зарадвам ако има подобен с Ancient Items, CS, CC, WW, Red Dragon
Аз гласувам за 99.62T и Труден сървър без уебшоп и ограничения на рестартите
 
  • Like
Reactions: Diyan and Ant1Lamer
Точно за тоя сървър си говорехме с него той го е правил даже това му обяснявах, че помна спотове даже съм направил каквото съм се сетил, но да не спамя в темата!

П.с: поздрави от Fu33yWu33y DureX MG_Bot
 
Дайте нещо ново стига с тея рози може ли едно и също да играете цял живот
 
  • Like
Reactions: Diyan and GTI
Мое лично мнение 97д или 98R но може да направиш визуални подобрения да вкараш някое друго ново мънстърче да добавиш някой друг уеп нещо по различно да е ако ме разбирате... И все пак тези версии са най-интересните за мен.
 
  • Like
Reactions: Diyan
аз пък почти не знам за сървъри, на които няма резети. искам да кажа, че се броят на пръсти, така че по-добре да е без резети и да е с ниски exp/drop
 
  • Like
Reactions: Diyan
97d без рестарт на героите, различни левъл ъп точки за всеки един герои ( това не съм го виждал в тази версия ), без уеб магазин. и по възможност с по малко глезотии по сайта и в самата игра ( за да не се улеснява ).
 
  • Like
Reactions: Diyan
Такива сървъри има много не виждам смисъл от още един ;)

Преди време беше нарпавил сезон 3 сървър.
Моята идея е да направиш пак сезон 3, но този пък хард с ограничен брой ресети и добър баланс.Такъв сървър поне български все още няма ще е нещо ново и може би играно :)
 
  • Like
Reactions: Diyan
97d без рестарт на героите, различни левъл ъп точки за всеки един герои ( това не съм го виждал в тази версия ), без уеб магазин. и по възможност с по малко глезотии по сайта и в самата игра ( за да не се улеснява ).

това 97д не се ли изтърка вече?
 
  • Like
Reactions: Diyan
Такива сървъри има много не виждам смисъл от още един ;)

Преди време беше нарпавил сезон 3 сървър.
Моята идея е да направиш пак сезон 3, но този пък хард с ограничен брой ресети и добър баланс.Такъв сървър поне български все още няма ще е нещо ново и може би играно :)

Забравете за баланса между всички класове. Това никога не е била идеята на играта и такъв баланс е една утопия. С други думи, баланс между всички, а и дори повечето класове е невъзможно да има. Това са глупости. Както вече съм написал в заглвието на темата, нямам време да направя сървър с версия по-нова от тези, които вече съм споменал.
 
97d без рестарт на героите, различни левъл ъп точки за всеки един герои ( това не съм го виждал в тази версия ), без уеб магазин. и по възможност с по малко глезотии по сайта и в самата игра ( за да не се улеснява ).

Благодаря за гласа/предложението ти. Точките за героите ще бъдат стандартните - 5/7. Както съм казвал много пъти преди, постигане на баланс между класовете е почти невъзможно и по мое скромно мнение осакатява основната идея на играта, а именно различната сила на различните класове. Ще дам пример с един Guild war - BK в партия със SM & Elf срещу BK в партия с 2 SM и т.н. Надявам се да разбирате какво точно имам в предвид. Това с ограничаването на точки/рестарти е огромна глупост, но това си е мое мнение. Плюс това всеки втори сървър, който излиза е със същите тези опции. Тук идеята е да се направи не само нещо ново с различно име, а различно като цяло. Разбира се аз ще взема всички мнения в предвид.
 
+1 на всякъде ги ограничават ресовете! За сайта съм съгласен с BlackMu
 
  • Like
Reactions: Diyan
+1 на всякъде ги ограничават ресовете! За сайта съм съгласен с BlackMu

Сайта ще бъде с функционалността на текущия сървър, който поддържам, просто ще променим дизайна/облика му, като разбира се ще бъдат премахнати функции като Grand Reset например, защото тази както и някои други функции няма да бъдат адекватни спрямо типа на сървъра.
 
Дайте малко инфо да разберем до къде стигнахме с проект-а X ?
 
  • Like
Reactions: Diyan
Вече избрах версия - 1.0М (или 99.62T). Много се двоумя обаче дали да бъде сървър без рестарти (по модела на WebZen) или с рестарти и максимален статс от 32767. За съжаление сървъра няма да може да бъде стартиран преди края на месец Април поради допълнителните ангажименти които имам.
 
Без без без, be different ;)
 
  • Like
Reactions: Diyan
Без без без, be different ;)

Ако трябва да бъда честен, повече клоня към това. Чакам все пак още няколко мнения. Ако не получа такива, просто ще го направя така, както сметна за добре.
 
И аз съм за без рестарти, успех! :)
 
  • Like
Reactions: Diyan
Като цяло и аз съм на мнение, че без рестарти е по-добре НО има едно голямо НО -
Сървър без рестарти е уникален за новите версии от сезон 8 нагоре, там е супер за тази по-стара версия не знам как ще се получи.

П.с УСПЕХ ти пожелавам дано успееш да направиш нещо което ще бъде играно :)
 
  • Like
Reactions: Diyan