[AD] PlayZoneMu 97d99i Exp: 250x Drop: 80%

може някой от админите да махне темата за не вярно съдържание първо
второ нормално на него до му отваря всичко а на вас не след като е блокирал всичко със сиагейт фаерлал :D и гледам темата е exp 250x в инфото 2000x
пълна каша пич не си прави труда няма смисъл

..:: Welcome to: Bulgaria MuOnline Medium GameServer ::..
bulgariamu-medium.png


..:: Welcome to: Bulgaria MuOnline Hard GameServer ::..
bulgariamu-hard.png
 
Last edited:
за сървъра 2/2 последно колко му е експа на тва чудо 250 , 2000 , MAX и сайт няма изобщо ще го дъде ли или не
 
поогледайте се в темата да видите че наскоро съм пуснал ново инфо но ще се опитам сега да пусна нова тема да не стават обърквания то да те е страх в този форум да пускаш тема или да пишеш щото постоянно ме критикувате не да ми помогнете
 
0/2 за сървъра и сайта
и 100 теми да пуснете се тая пак никой неразбра колко е последно екпириенса
има 3 или 4 теми с различно описание с еднакъв сайт и 3 те са с различен ЕХР
модераторите спят да вземат да се по сабудят и да не одобряват такива смешни сървъри

..:: Welcome to: Bulgaria MuOnline GameServer ::..
 
Last edited:
0/2 за сървъра и сайта
и 100 теми да пуснете се тая пак никой неразбра колко е последно екпириенса
има 3 или 4 теми с различно описание с еднакъв сайт и 3 те са с различен ЕХР
модераторите спят да вземат да се по сабудят и да не одобряват такива смешни сървъри

..:: Welcome to: Bulgaria MuOnline GameServer ::..

Ти пък какво си рекламираш сървъра бе... циганска работа :)
 
  • Like
Reactions: PLMN
Ти пък какво си рекламираш сървъра бе... циганска работа :)

Само на мене ли го казваш или завиждаш а. Като гледам не само аз рекламирам сървъра си ти защо се хвана с мене незнам.
Предлагам ти да си гледаш работата и да не се занимаваш с другите.

И Модераторите да хванат и да ги махнат тия теми на този сървър и Хостера му да хване да си пусне една тема на ново ако изобщо ще го бъде този сървър защото все още не се разбира колко е експа, изобщо нищо не се разбира.
 
Само на мене ли го казваш или завиждаш а. Като гледам не само аз рекламирам сървъра си ти защо се хвана с мене незнам.
Предлагам ти да си гледаш работата и да не се занимаваш с другите.

И Модераторите да хванат и да ги махнат тия теми на този сървър и Хостера му да хване да си пусне една тема на ново ако изобщо ще го бъде този сървър защото все още не се разбира колко е експа, изобщо нищо не се разбира.

Това за сървъра е вярно и не се заяждам но не е редно да си правиш реклама на сървъра тука... гледам си си пуснал тема спами в главната дискусия :) Не му е тука мястото(а това че другите го правят не означава че е редно ;))
 
  • Like
Reactions: DeLasale
Това за сървъра е вярно и не се заяждам но не е редно да си правиш реклама на сървъра тука... гледам си си пуснал тема спами в главната дискусия :) Не му е тука мястото(а това че другите го правят не означава че е редно ;))

Това е мъжка прикаска браво така се прави!!!!
 
този сайт е като през 90 година зарежда 1 час :Д